logo

12 Şubat 2019

Yenice’mizin sorunlarının ve sorumluluğumun farkındayım

AK Parti Yenice İl Genel Meclisi Aday Adayı Bahattin Çanakcı görev alması halinde Yenice’yi, ortak akılla belirlenecek bir alanda marka haline getirmeye çalışacaklarını söyledi.

Seçim çalışmalarımı Meydan Haber’e değe rlendiren Çanakcı yıllardır edindiği birikim ve tecrübeleri İl Genel Meclisi üyesi sıfatıyla memleketi Yenice’ye hizmet olarak yansıtmak üzere göreve talip olduğunu belirti ve “Köylerimizin gelişmesi, kalkınması ve yeşil Yenice’mizin bir bütün olarak hak ettiği daha güzel noktalara ulaşması için ben de varım diyorum” dedi.

AK Parti Yenice İl Genel Meclisi Aday Adayı Bahattin Çanakcı ilçede bilhassa gıda yada hayvancılık sektöründe istişarelerle belirlenecek bir alanda marka çalışması yapmayı planladığını hatırlatarak, “Yenice’mizin sorunlarının ve sorumluluğumun farkındayım. İlçemizi çok daha iyi noktalara taşıyacak ciddi hamleler yapmamız gerekiyor, şu anda aday adayıyım. Önce aday, sonra da görev almamız halinde orak akılla belirleyeceğimiz bir alanda şirin ilçemizi öne çıkartacak bir marka çalışmamızın olacağını be vesile ile ifade etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

BAHATTİN ÇANAKÇI KİMDİR

1959 Tir köyü Yenice doğumluyum. İlkokulu 1971 yılında Tir köyü ve Sofuoğlu ilkokulunda, ortaokulu 1974 Yenice ortaokulunda liseyi 1978 Zonguldak Endüstri Meslek lisesinde.
Üniversite eğitimini 1988 Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim.
1974-1977 Yıllarında Zonguldak Milli Türk Talebe
 Birliği (MTTB)’de. 1977 yıllarından sonra Ülkü Ocakları’nda Kültürel faaliyetlerinde bulundum.
1981-1982 yıllarında Askerlik görevimi tamamladım 1983-1986 yıllarında Anavatan Partisi (ANAP) delegesi olarak faaliyette bulundum.
1986 yılında Milliyetçi Çalışma Partisi (MÇP) ilçe teşkilatında kurucu muhasip olarak görev yaptım.

989 yılında M.Ç.P Yenice Belediye Başkan Adayı oldum. 1991-1994 Yıllarında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yenice İlçe Başkanı görevini yaptım.
1991-2002 M.H.P Genel Merkez Üst Kurul Delegesi olarak görev yaptım.

2004 Yerel Seçimlerinde Adalet ve Kalkın Partisi Yenice Belediye Meclis Üyeliği Yedek Üye olarak görevlendirildim.
İş Hayatım
: 1983-1990 yılına kadar teknik eleman olarak ilçemizdeki kereste fabrikasında çalıştım.
1990-1997 yılları arasında Ülkemiz Seramik Sektörünün en büyük kuruluşlarından olan Çanakçılar Seramikte Üst Düzey Yönetici olarak görev yaptım.
1992 Sonrası Oto Alım Satım İşleri Konfeksiyon Alım Satım İşleri Sandalye İmalatı çeşitli ulusal firmalarda Batı-Karadeniz bölge müdürlüğü görevleri son olarak da sigorta acenteliği aracılık hizmetleri yapıyorum.
1988-1990 yıllarında ilçemizde yayın hayatına başlattığımız gazetenin yazı işleri müdürlüğünü ve genel yayın koordinatörlüğü olarak görev yaptım. Yine ilçemizde yayında olan yenice ve yenicenin sesi gazetelerinde gazetelerde köşe yazarlığı yaptım.
Emekliyim ve 3 çocuk babasıyım.

 

Etiketler: » » » » »
Share
1.157 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?
karabük haber