logo

27 Haziran 2019

YENİ SEZON, YENİ HEYECAN

Karabükspor Kulüp Başkanı Mehmet Yüksel, Asbaşkanlar Necati Kodaloğlu ve Serdal Acar, Genel Sekreter Murat Arslan, Mali Sekreter Erol Topcuoğlu, Tesisler ve İdare Sorumlusu Ahmet Çetin, profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Atilla Burgaz, Amatör Futbol Şube Sorumlusu Ersin Büyüktepe, Salon Sporları Sorumlusu Recep Özdemir ve Kulüp Basın Sözcüsü Kerem Demir Karabük mahalle muhtarları ile Metin Türker Tesisleri A Takım Restaurant’ında öğle yemeğinde bir araya geldi.

Kulüp başkanı Mehmet Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri kulübün son durumu ve sezon planlaması hakkında bilgilendirme yaparak takım için sosyal çalışmalar ve kamuoyu üzerinde kulübü daha da aktif hale getirebilmek için muhtarlar ile fikir alışverişinde bulundular.

Toplantı sonunda Başkan Yüksel kulüp için vermiş oldukları fikir, öneri ve görüşleri ile destek olan mahalle muhtarlarına tek tek teşekkür ederken, görevlerinde de başarılar diledi.

Daha önce Karabükspor’da forma giyen ve teknik heyette görev alan isimleri de Kulüp binasında ağırlayan Karabükspor yönetimi, akşam da Safranbolu Park Otel’de Karabük’teki amatör futbol takımlarının yöneticileri ile bir araya gelerek, yeni sezona ilişkin istişarelerde bulundu.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
2.859 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?
karabük haber