logo

22 Mayıs 2018

“Yeni bir zafer için çalışıyoruz”

AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Tuğba Yeğin 24 Haziran seçimleri için iddialı konuştu.

Yeniden büyük bir zaferle sonuca gitmek istediklerini bildiren AK Parti 3. Sıra adayı Yeğin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve partimizin takdiri ile Karabük halkına hizmetkâr adayı olduk. Bu bayrak yarışında aday adayı olan yol arkadaşlarımız ile aramızda sadece dünyevi sıfat farkı vardır, gönüllerde BİRİZ, BERABERİZ.

2002’den bu yana bu dava için maddi, manevi fedakarlık yapmış, teşkilat mensubumuzdan, gönlünü partiye vermiş vatandaşlarımızdan beklentimiz BÜYÜKTÜR !

Dünyanın gözü bu seçimlerdedir. İç ve dış düşmanlar bu seçimlerde önümüzdeki yüzyılın hezimetini veya zaferini yaşayacaklar. Yanyana gelemez dediklerimiz kolkola girmiş, meşhur baharın planlarını yapıyorlar. Peki biz ne yapacağız ?

Aramızda çekişip, çözülmesi kolay sebeplerle, ülkemizin geleceğini mi yakacağız. Yoksa BEN VARIM şuuruyla, özelde Karabük genelde Türkiye’de rekor mu kıracağız.

Yiğit Karabüklü hemşerilerim, zaman ayrılık değil birlik, fitne değil hayır zamanıdır. Yanımızdakine tarihi gerçekleri, komşumuza seçimin önemini, akrabamıza Karabük’ün emin ellerde olacağını anlatmalıyız. Gece gündüz demeden Sn. Cumhurbaşkanımızın takdir ve beklentisine en güzel cevabı vermeliyiz” dedi.

 

Etiketler: » » »
Share
50 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?
Karabük Kız Yurdu
karabük haber