logo

19 Kasım 2019

Ülkücü irade sandıktan bütünleşmiş olarak çıkacak

MHP’de kongre sürecine girilirken, ülkücü camia ilçeler dahil bütün kongrelerde herkesi kucaklayacak bir teşkilat yapısının tesis edilmesi için ‘Gönül Seferberliği’ adı verilen bir çalışma başlattı.

Sessiz ve derinden yürütülen çalışmalarda küskün, dargın, eski, yeni demeden bütün camianın birleştirilmesi ve sandıklardan ülkücü hareketin bir bütün olarak çıkması hedefleniyor.

Meydan Haber’e konuşan ülkücü camianın önde gelen isimleri, il ve ilçe kongrelerinin her zamankinden daha önemli bir hal aldığına dikkat çektiler ve “Kişilerin değil, kongre delegelerinin belirleyeceği bir teşkilat yapısından yana olduğumuzu vurgulamak istiyoruz. Son zamanlarda hiç arzu etmediğimiz biçimde dağınık görüntü veren ülkücü hareketin yeni bir toparlanmaya ihtiyaç duyduğu ortada. Bu itibarla ‘Gönül seferberliği’ adını verdiğimiz bir büyük hamle başlattık. Küskün, dargın, eski, yeni demeden bütün herkesi kucaklayacak ve sandıklardan sadece ülkücü iradenin hakim güç olarak çıkacağı bir teşkilat oluşumunu benimsiyoruz” ifadelerine yer verdiler.

Etiketler: » » » » » »
Share
7.069 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?
Karabük Müzik Kursu