logo

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ ÜNAL KARAMAN

Yazıma başlamadan önce siz okurlarımdan babamın rahatsızlığı sonucu 2 hafta ayrı kalmak zorunda kaldım. Hepinizden bu durumu saygıyla karşılayacağımızı düşünerek özür dilemek istiyorum.

Sayın Ünal KARAMAN hocamıza hoş geldin diyorum ve başarılar diliyorum. Kardemir KARABÜKSPOR son iki maçında gayet başarılı maçlar çıkardı. Önceki maçlara nazaran daha derli toplu ve organize olmayı tercih eden bir görüntü içinde olduklarını hep beraber gördük. Ünal KARAMAN hocanın gelişiyle bir değişim yaptığı da aşikar olsa da tablo görüntüsü olarak bir hüzün koktuğu da bir gerçek. Zaten hocamızdan sihirli bir değneğe dokunup ta bizi yukarılara çıkaracağını da istemek puan tablosu açısından abes olurdu.

Hocamızın da söylediği üzere giden oyuncuların kalitesini ve gelenleri kıyaslamak olmadığını beyan eden bir açıklama yapmıştı. Çok doğru bir yaklaşım göstererek gidenler elimde olsaydı takım bu halde olmazdı demek istedi bende bu görüşü daha önceki yazılarımda belirtmiştim. Tespit olarak doğru yolda olduğu bir gerçek. Ünal Karaman hocamız futbol kariyerinde de dürüst ve ahlaklı bir yapıya sahipti. Son derece konuşmalarında samimi ve geçekçi olduğunu görüyorum. Bence takımımızın böyle asil bir hocaya ihtiyacı vardı. Ben seneye de hocamızla devam edilmesini ve tekrar özlenen takımımızı eski haline getirebilecek kadar özgüven içinde olduğumu belirtmek isterim. Bizimle kimler çalışır kimler elini taşın altına koyar onları tespit edip, hazırlıklarına başlayacağını basın toplantısında izah etmişti. Ben tüm kalbimle hocamıza inanıyor ve eski şa şalı günlerimize döneceğimizi ümit ediyorum. Neden derseniz hocamızın gözlerinde bunu gördüm ışıl ışıl parlıyordu bu da bana gelecek yıl umut oldu. Sayın hocamızın gençlere de önem verdiğini diğer takımlarda çalıştırdığı dönemlerden hatırlar gibiyim. BAŞARI ÖNCE İNANMAK SONRA ÇALIŞMAKTAN GEÇER. Hocamıza cani gönülden başarılar dilerim.

 

Etiketler: » » » »
Share
79 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?
Karabük Kız Yurdu
karabük haber