logo

14 Mayıs 2018

Tapu Kadastro Müdürlüğü hizmet binasında işlem tamam

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ceylan, Karabük Tapu ve Kadastro Müdürlüğü yeni hizmet binası’nın müjdesini verdi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Yardımcılığı görevinden istifa ederek AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı olan Ceylan, daha kaliteli hizmet vermek amacıyla, Karabük Tapu ve Kadastro Müdürlüğü yeni hizmet binasının projelendirildiğinin müjdesini verdi.
Ceylan, “Karabük Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin valilik binamızda 720 metrekarelik alanda, toplam 60 personel ile günlük ortalama 200 vatandaşa hizmet vermektedir. Halkımıza daha kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüz, Karabük Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasını 6 bin 505 metrekare olarak projelendirilmiştir. Yeni hizmet binamız ile ilgili EKAP’ a giriş tamamlanmış olup 04.06.2018 tarihinde ihalesi yapılacaktır. Tüm Karabüklü hemşehrilerime hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

 

 

Etiketler: » » »
Share
71 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?
#

Tapu Kadastro Müdürlüğü hizmet binasında işlem tamam” için 2 Yorum

  1. vatandaş : diyor ki:

    Bu güne kadar hep devletin yaptığı binaları,projeleri kendiniz yapmış gibi nemalandınız..Lakin içine yerleşen devlet memurları hep dış illerden gelip oturdu…Biz ne anladık ,ne umduk bu işlerden…Karabüklü okumuş gençlere bir GIDIM iş ,ekmek verdiniz mi..???…CIKKK…..Yapılanlarla böbürlenip oyları aldınız,Karabük dışından memurlar getirerek kimlere çalıştınız..???…OY-MOY YOKK…

  2. vatandaş : diyor ki:

    Bunca yapılan işlerle Karabükte tek bir işsiz genç kalmaması gerekirdi…Hani nerde..???…KİMLERE DEVLET KADROLARINI PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ…???…Tabii ki Fettöşşttcülere….Bir yakının da fetöden içerde değil mi …hadi inkar et…

Karabük Kız Yurdu
karabük haber