logo

24 Nisan 2019

Seher Berker Karabük Belediye Başkan Yardımcısı oldu

31 Mart yerel seçimlerine MHP’den Karabük Belediye Meclis üyesi adayı olarak katılan emekli bankacı Seher Berker yeni dönemde Rafet Vergili’nin yardımcısı oldu.

Sosyal İşlerden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı olarak bugün görevine başlayan Berker Meydan Haber’e yaptığı ilk açıklamasında, “Başta sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili bey olmak üzere bize güvenenleri mahcup etmeyecek, Belediye imkanlarımızı en verimli şekilde kullanmak için azami gayret göstereceğiz. Üstlendiğimiz bu sorumluluk ve görevi hakkıyla yerine getirmek için mesai arkadaşlarımızla birlikte yoğun bir çalışma takviminin içine girmiş bulunuyoruz” dedi.

Lise mezunu olan Karabük Belediyesi’nin yeni Başkan Yardımcısı Seher Berker’in 34 yıllık banka yöneticiliği deneyiminin yanı sıra, 17 yıldır Türkiye Yardımseverler Derneği Karabük Şubesi’nde 2. Başkan olarak, Kastamonulular Derneği’nde de kurucular heyetinde görev aldı.

Berker’in görevini daha önce, 31 Mart yerel seçimlerinde MHP’nin Safranbolu Belediye Başkan adayı olan Fatma Danışman 10 yıl yapmıştı.

Etiketler: » »
Share
1.021 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?
#

Seher Berker Karabük Belediye Başkan Yardımcısı oldu” için 2 Yorum

  1. "ilteriş" : diyor ki:

    Allah, yar ve yardımcısı olsun.

  2. Karabüklü : diyor ki:

    AKBANK EMEKLİSİ SEHER HANIM DEĞİL Mİ ? HAYIRLI UĞURLU OLSUN , ALLAH YARDIMCI OLSUN.

karabük haber