logo

16 Kasım 2019

Şampiyon boksörden Safranbolu Kızılay’a ziyaret

Elde ettiği başarılarla Karabük’ün ve Türkiye’nin göğsünü kabartan milli boksörümüz Elif Güneri Türk Kızılayı Safranbolu Şubesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Antrenörü Baykan Arslan’la birlikte gerçekleştirdiği ziyarette aynı zamanda Kızılay gönüllüsü olduğunu ifade eden şampiyon sporcu ‘İhsan başkanımız ve heyetine gösterdikleri yakın ilgi ve teveccüh nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Türk Kızılayı Safranbolu İlçe Koordinatörü İhsan Topaloğlu da yaptığı değerlendirmede, “Demir yumruk Elif kızımızla millet olarak gururu duyuyoruz” diyerek, “İlimizin ve Ülkemizin Gururu Demir yumruk lakaplı Avrupa Şampiyonu ve Kızılay Gönüllümüz Elif Güneri ve antrenörü Baykan Arslan hocamıza Türk Kızılayı Safranbolu Temsilciliğine ziyaretleri vesilesiyle teşekkür ediyoruz. Son olarak Rusya’nın Ulan Ude kentinde gerçekleştirilen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda ülkemizi temsil ederek podyumun ikinci basamağına çıkan Elif Güneri’ yi bir kez daha tebrik ediyor bizlere böylesine gururlar yaşattığı için başarılarının devamını diliyoruz. Temennimiz tüm gençlerimize Elif Hanımın başarılarının örnek olmasıdır” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: » » » » »
Share
1.928 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?
Karabük Müzik Kursu