logo

18 Şubat 2019

Safranbolu’nun İttifak adayı Köse’den iddialı açıklamalar

Millet İttifakı’nın Safranbolu Belediye Başka n adayı CHP’li Elif Köse 31 Mart seçimlerine sürekli artan bir tempo ile hazırlanıyor.

Safranbolu CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse,  CHP Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy,  CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, CHP Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar ve İYİ Parti Safranbolu İlçe Başkanı Bilal Aslan’la birlikte basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltı öncesinde sanayi esnafının dua programına katılan CHP Belediye Başkan Adayı Köse; “ Belediye Başkanı olduktan sonraki süreçte de her Pazartesi sanayi esnafının dua programına katılacağım” şeklinde konuştu.
Seçimi başarıyla tamamlayacağız
Gökçeoğlu Konak Marmelat Kafe’de düzenlenen kahvaltı programında basın mensuplarına açıklama yapan Köse “Zaman hızla geçiyor. 31 Mart’a çok az kaldı. Biz bu süreci çok iyi değerlendirdiğimizi iyi bir ivme yakaladığımızı düşünüyoruz. Amacımız yakaladığımız bu ivmeyi daha da yukarı taşıyarak seçimden başarı ile çıkmaktır.  Ekibime ve Safranbolu için hazırladığım projelerimize çok güveniyorum” dedi.

 

Etiketler: » » » » » » » »
Share
2.006 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?
karabük haber