logo

09 Eylül 2019

Safranbolu Belediye Başkanı Karabük Anıtı’nda çevre temizliği yaptı

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse partisinin 96. Kuruluş yıl dönümü törenine katılmak üzere geldiği Karabük’te çevre temizliği yaptı.

Kent Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’nda CHP Karabük İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 96. Yı l töreninim bitimiyle birlikte anıtın etrafında partililerle çevre temizliği yapan Safranbolu Belediye Başkanı Köse, “Görüntüler çok üzücü, hepimizin duyarlı olması gerekir” dedi.

Çevre temizliği konusunda çok hassas olduklarını vurgulayan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Meydan Haber’e yaptığı açıklamada “Kent Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı etrafında partililerimizle birlikte çöp topladık. Meydanda belediyenin bir çok boş çöp kutusu bulunmasına rağmen etrafa atılan çöpler çok üzücü. Özellikle de Ata’ya saygı konusu hususunda hassas olmamız gerektiğini düşünüyorum.

Temizlik etkinlikleri, uyarılar ve farkındalıklardan ziyade vatandaşlarımızın çöp konusunda bilinçlendirilmesi gerektiğini her defasında görüyoruz. Umarım zamanla insanlarımız bilinçlenir ve daha temiz bir gelecek için el birliğiyle mücadele ederler” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » »
Share
3.536 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?
Karabük Müzik Kursu