logo

14 Haziran 2019

Saadet Partisi Gençlik Kolları’ndan ’23 Haziran’ açıklaması

Saadet Partisi Karabük Gençlik Kolları İl Başkanı Vesim Uluğ 23 Haziran’da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine yönelik yaptığı açıklamada, “Siyasette bilinçli ve sistamatik olarak alternatifleri yok etme çabası var” dedi.

Meydan Haber’e konuşan Gençlik Kolları Başkanı Uluğ, Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar ve Vatan Partisi İlker Yücel dışında 17 bağımsız adayın seçimlerde yarıştığına dikkat çekerek, sadece AK Parti ve CHP adaylarının ön plana çıkartılmasının bilinçli ve sistemli bir çalışmanın ürünü olduğunu ileri sürdü.

SP Gençlik Kolları Başkanı Vesim Uluğ genç seçmenlere atfettiği açıklamasında “Neden sadece 2 aday üzerinde duruluyor? Neden sürekli siyaseti iki kutuplu bir düzene getirmek için çabalıyorlar. Oysaki AKP ve CHP’nin dışında Saadet Partisi ve Vatan Partisi de İstanbul’da seçime giriyor bunların yan ısıra 17 de bağımsız aday var.

Farkında mısınız genç kardeşlerim siyasette bilinçli ve sistematik olarak alternatifleri yok etmeye çalışıyorlar. Oysaki Demokrasi demek çok seslilik ve çok tercihli düzen demek değil mi? Farkına var genç kardeşim! Sana tercih hakkı bırakmıyorlar. Önüne çıkardıkları iki kutuptan birini seç diye dikte ediyorlar” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: » » » » » »
Share
1.431 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?
#

Saadet Partisi Gençlik Kolları’ndan ’23 Haziran’ açıklaması” için 1 yorum

  1. Musa DERELİ : diyor ki:

    Çok yerinde bir tespit ve açıklama yapmış kendisini tebrik ederim.

karabük haber