logo

09 Ocak 2019

Saadet Partisi Eflani için hummalı bir hazırlık yapıyor

Saadet Partisi (SP) Eflani İlçe Başkanı Ramazan Erenoğlu yakın bir zamanda Belediye Başkan adaylarını netleştireceklerini söyleyerek, “Adayımız açıklandığında bütün hesaplar sil baştan yapılacak” dedi.

Meydan Haber’e konuşan Eflani İlçe Başkanı Erenoğlu, son seçimde hatırı sayılır bir oy aldıklarını hatırlatarak, “Bu defa işi sıkı tutacak, daha çok çalışacak ve 31 Mart’ta Allah’ın izni Eflanili hemşerilerimizin teveccühü ile tarih yazacağız” ifadelerini kullandı.

Eflani’de en önemli sıkıntının göç olduğuna dikkat çeken Saadet Partisi İlçe Başkanı Ramazan Erenoğlu açıklamalarını şöyle sürdürdü; “Eflanimiz’de en öncelikli sorunlarımızdan biri ana geçim kaynağımız olan tarım ve hayvancılıktır. Maliyetlerin yüksek olması nedeniyle vatandaşlarımız Eflani’den dışarıya göç etmekte. Eflanimiz’de genç nüfusu ilçemizde tutabilecek iş sahası ne yazık ki kalmamıştır. Bizler Saadet Partisi olarak bunları dile getirecek, iş sahası ve istihdam yönünde ne gerekiyorsa yapmak için mücadele edecek, belediye hizmetlerini istişare ile yapacak olan Eflani sevdalısı bir belediye başkan adayını yakın bir sürede açıklayacağız inşaallah. Kazanan Eflani’miz olacak.

2014 EFLANİ SONUÇLARI

Son yerel seçimlerde Eflani’de AK Parti Adayı ve mevcut Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul 541 oy alarak yeniden seçilmişti. MHP Adayı Hulusi Hatipoğlu 399 oyla 2014’deki başkanlık yarışını ikinci olarak tamamlarken, Saadet Partisi adayı Murat Özcan 391 oy almıştı. 31 Mart seçimlerinde MHP’nin adayı olarak yarışa katılan Hüsnü Akın da son seçimde Büyük Birlik Partisi’nin Belediye Başkan adayı olmuş ve 102 oy almıştı.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
2.504 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?
#

Saadet Partisi Eflani için hummalı bir hazırlık yapıyor” için 1 yorum

  1. Şerife Akın : diyor ki:

    İman ve inanç tekeden süt çıkartır. İnanıyorum ki Allah’ın yardımı ve Eflani halkının desteği ile Eflani Saadetli günlere kavuşacak.Selam olsun davasından dönmeyen sadıklara…

karabük haber