logo

14 Ocak 2019

Saadet Partisi Adayı Mehmet Yüce iddialı açıklamalar yaptı

Saadet Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı inşaat mühendisi, iş adamı Mehmet Yüce basınla buluşma toplantısında Milli Görüş belediyeciliğini Karabük’e getirmek ve fark yaratan projelere imza atmak üzere göreve talip olduğunu söyledi.

Hafta sonu Güllü Ana Restoran’da basın mensupları ve teşkilat kademeleriyle bir araya gelen Saadet Adayı Yüce, “Biz bu yola Yaradana sığınıp çıktık ve kazanacağız. Tek ümidimiz Allah’ın rızasıdır. Tek kaybetme korkumuz Allah’ın rızasını kaybetmektir” dedi.

İl Başkanı Muhsin Çebi, Merkez İlçe Başkanı Abdullah Tekoğlu ve parti kademelerinin yer aldığı toplantıda gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Saadet Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı iş adamı Mehmet Yüce şunları söyledi; “1959 Erzurum doğumluyum. İlk-orta-lise tahsilimi Karabük’te tamamladım. (Karabük Endüstri Meslek Liisesi elektrik bölümü) üniversite öğrenimimi adana İ.T.İ.A Mühendislik Fakültesinde 1982 yılında tamamladım. ( inşaat mühendisliği )

1983-1984 yılları arası İzmir Narlıdere istihkâm okulunda yedek subay olarak askerliğimi yaptım. Kamuda 2,5 yıl inşaat mühendisi olarak çalışıp kendi isteğimle ayrıldım. (Gerede çelik konstrüksiyon fabrikası).

Yaklaşık 30 yıldır serbest mühendislik ve müteahhitlik dalında faaliyet sürdürüyorum. Halen ticari faaliyetim devam etmekte olup Karabük’te hazır beton ve müteahhitlik alanında faaliyet gösteren şirketlerim var.

Orta derecede Arapça biliyorum.

Evliyim 3 çocuğum var.

1975 yılından beri milli görüş partilerinin ve gençlik teşkilatlarının her kademesinde görev aldım.

Şimdi ise Saadet Partisi Karabük belediye başkan adayı olarak bulunuyorum.

SEÇMEN SİZE NİYE OY VERSİN?

Siyasette yeterli bilgi beceri ve deneyim sahibi bir insan olarak ve meslek itibariyle de belediyecilik faaliyetlerinin birçoğuna yakın olmam dolayısı ile hizmeti ibadet sayan, ibadet aşkıyla çalışmayı kendine düstur edinen bir anlayışla aday oldum.

Partimin temsil ettiği milli görüş düşüncesinin ve bir marka olmuş Milli Görüş belediyeciliğinin Karabük’ümüze de getirme k için kısacası çok daha farklı bir hizmet anlayışıyla hizmete talip oldum.

KAZANACAK MISINIZ           ?

Biz bu yola Yaradana sığınıp çıktık ve kazanacağız. Tek ümidimiz Allah’ın rızasıdır. Tek kaybetme korkumuz Allahın rızasını kaybetmektir.

Karabük’ümüz genel hususiyeti ile bir sanayi kenti olmakla birlikte aynı zamanda eğitim ve öğrenci kenti olmuştur.

Yıllarca yönetimler değişmesine rağmen önden gelen problemleri, kirli havası, trafik ve park problemi ve çarpık kentleşme gibi sorunları devam etmektedir.

Şehrin önemli sorunlarını halkın katılımı ile yöneteceğiz.

Artık Karabük’ümüz bu en temel sorunlarını aşma ve yaşanabilir ortama kavuşmayı hak etmiş ve bu seçimlerde bu şansı yakalamıştır.

Halkımızın bizi anlayacağını ve yakından takip etmesini farkı fark etmesini temenni ediyorum. buna inanıyorum, halkımıza inanıyorum, çare var diyorum.

İnşallah 1 Nisan sabahı milli görüşün zaferi ile Karabük’ümüzün kuruluş günü 3 Nisan günü görev başı basın toplantısında buluşma ümidiyle tekrar hepinize saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum

 

 

Etiketler: » » » » »
Share
3.422 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?
karabük haber