logo

18 Ağustos 2018

OVA-DER Başkanı Deligöz’ün Kurban Bayramı mesajı

Karabük Ovacıklılar Kalkınma ve Dayanışma Derneği (OVA-DER) Başkanı Mehmet Deligöz kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

OVA-Der Başkanı Deligöz birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı mesajında, “Tüm İslam âleminde olduğu gibi güzel şehrimiz Karabük’te de birlik ve beraberlik içerisinde bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Milletimizin mayası olan yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı, kin ve nefretin bertaraf edildiği ve dini vecibelerimizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığımız müstesna günlerdir.

Bayram yakınlıktır, yakınlaşmadır. İdrak edeceğimiz Kurban Bayramı’nın bütün insanlığın kalplerinin birbirine yakınlaşmasına vesile olması yegâne ümidimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle  değerli hemşerilerimizin, aziz milletimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın herkese sağlık, huzur, sevgi ve esenlik getirmesini niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.
 

Etiketler: » » » » » »
Share
74 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?
Karabük Kız Yurdu
karabük haber