logo

20 Ekim 2018

Ortada büyütülecek bir durum yok!

Türk Sağlık-Sen Karabük Şube Başkanı Sadık Doğdu Ovacuma’da iki sağlık personeli arasında yaşanan tartışmanın Sağlık-Sen tarafından ‘darp’ olarak yansıtılmasına tepki gösterdi.

Safranbolu 3 Nolu Sağlık istasyonunda sabah saatlerinde gerçekleşen tartışma için “Ortada büyütülecek bir durum yok” diyen Doğdu Meydan Haber’e yaptığı açıklamada, “Bazı internet sitelerinde yayınlanan olay yansıtıldığı gibi sendikal bir faaliyet yada sendika çalışması sırasında değil nöbet devir esnasında yasanmış tartışmadır. Darp diye bahsedilen ise sadece 1 kez iteklemedir, darp raporu da bunu doğrular niteliktedir. Yaşanmasını kimsenin istemeyeceği 2 çalışan arasında gerçekleşen ve adli makamlara da yansıyan bu olayın Türk Sağlık-Sen ismi geçirilerek bir sendika tarafından yaygara kopartılmaya çalışılması asıl düşündürücü olandır” dedi.

Türk Sağlık-Sen Karabük Şube Başkanı Sadık Doğdu açıklamasında ayrıca “Üyemiz olsa da olmasa da tüm sağlık çalışanlarının arkasındayız diyen Sağlık-Sen inandırıcılıktan uzak bu açıklamayı yaparken  nedense diğer tarafın da sağlıkçı olduğunu  unutmuştur. Kendi iş doğası içinde gerçekleşen kimsenin istemeyeceği bir olaydan nemalanmaya çalışılması ruh hallerini de gösterir niteliktedir” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » » »
Share
126 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?
#

Ortada büyütülecek bir durum yok!” için 2 Yorum

  1. Büyük başkan, Sadık başkan adamsın adam, gelsinler de senden adamlığı öğrensinler kendi güzel yüreği güzel ADAM…

  2. abdülkerim : diyor ki:

    Cemiyet adamı böyle konuşur işte Yaygara koparmaz.Sadık DOĞDU Başkanımızın tavrı ve davranışı sağlık sencilere örnek olur inşaallah.

karabük haber