logo

29 Ağustos 2018

Mehmet Aytekin başkan adayı olmayacağını açıkladı

Kardemir Karabükspor Başkanı Mehmet Aytekin, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında olağanüstü kongrede aday olmayacağını açıkladı.
Kardemir Karabükspor Başkanı Mehmet Aytekin, bugün yapılacak olağanüstü kongrede başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Karabükspor’un ligde olduğu durum, Altınordu karşısında alınan beraberlik ve transfer edilen oyuncuların lisansların çıkmaması üzerine aldıkları kongre kararının Karabükspor’da çok yoğun günler geçmesine neden olduğunu belirten Aytekin, “Geçtiğimiz üç haftada bizim ayarımızda takım yok. Bizim ayarımızda takım yok derken, yeni kurduğumuz oyuncularla mukayese ediyorum. İnanın üçte üç yapmıştık. İnşallah bugün yarın transfer açılır. Şu takımı sahada izleme onuruna, gururuna ben ve yönetim, Karabük halkı olarak gurur duyacağımız maçlar izleriz. Artık tribünleri dolduracak bir takımımız var, eski güzel günlerimize döneriz diye düşünüyorum” dedi.

Başkan adayı değilim, liste de yapmadım

Aytekin, kongre kararı aldıklarını ve bu kararı hemen hayata geçirdiklerini ifade ederek, “Bayramdaki protokol görüşmelerinin ardından hemen hayata geçirip kulübün önünü açalım dedik. Vakit kaybetme lüksümüz yok, yarınki kongre ile başkanımızı bulalım. Buradan sizin huzurlarınızda söylüyorum; ‘Ben başkan adayı değilim, liste yapmadım, yapmayacağım’. Bana 100 milyon da verseniz bu kulübe başkan olmayacağım. Kongrede aday değilim” diye konuştu.

 

Vergili’yi ispata davet ediyorum

Toplantıda Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin sosyal medya hesabından şahsı ve eşine yönelik iddialarına da yanıt veren Karabükspor Başkanı Mehmet Aytekin, “Eğer iddialarını ispat edemezse kendisini istifa etmeye davet ediyorum” dedi.

Veremeyeceği hiçbir hesabının bulunmadığını ve iddia edildiği gibi ne kendisinin ne de eşinin icra borçlarının kapatılmadığını vurgulayan Aytekin, “Bu işlere ailemin karıştırılmasından son derece rahatsız oldum. Her bir kuruşun hesabını verebilecek durumdayız. Rafet Başkan yanlış yönlendiriliyor. Kendisine bilgi verenler onu yanıltıyorlar. Hiç yakıştıramadım” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » »
Share
85 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?
Karabük Kız Yurdu
karabük haber