logo

13 Ekim 2016

MEDİKAR New Life adlı turizm şirketi ile sözleşme imzaladı

medikarÖzel Medikar Hastanesi  Batı Karadeniz bölgesinin kalkınmasına  ivme kazandırmak için başlattığı sağlık turizmine start verdi. İstanbul’da bulunan New Life isimli turizm şirketi ile sağlık turizmi konusunda karşılıklı antlaşma yapıldı.

Batı Karadeniz ve Karabük ilimize sağlık alanında kalite kazandıran bir hastane olmanın yanında bölge ekonomisine katkı sağlayan bir hastane olan bunun yanında bölgeyi hızla kalkındıracak Sağlık Turizmi ile ilgili girişimlerin başladığını belirten Medikar Genel Müdür ve Başhekimi Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu “Hastanemiz  deneyimli ve uzman doktorları, son teknolojik tıbbi cihazları, otelcilik hizmetlerindeki kalite ve konforu ile bölgenin lider sağlık kuruluşudur. Sağlık alanında hep ilklere ve başarılara  imza attık, atmaya devam edeceğiz.  Sağlık turizmi ile ilgili yaptığımız girişimlerin sonunda, sağlık turizmini Batı Karadeniz bölgesine inşallah getirdik.  Tüm bölge halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Arap, Afrika, Orta Asya  ve Avrupa  ülkelerinden hasta getirilmesi konusunda yapılan antlaşma ve imza törenine  Özel Medikar Hastanesi yönetim kurulu üyesi Çağrı Güleç, Özel Medikar Hastanesi  Genel Müdürü/Başhekimi Op. Dr.  Ziya Boyacıoğlu, Kurumsal Pazarlama ve İletişim Koordinatörü Dr. İlker Telli,Türk Ürdün Dostluk Derneği Başkanı ve Özel Medikar Hastanesi Acil Doktoru Yusuf Alrashdan,  New Life şirketinin yönetim kurulu başkanı Muhtasem Mücahit ile yönetim kurulu üyeleri Safa Alhamadeh ve Ahmed Hamad katıldı.medikar-2img-20161011-wa0066

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share
23 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?
Karabük Kız Yurdu