logo

MANTIĞIN BÖYLESİ.!

Sevgili okurlarım, birileri çıkmış milletvekili illa bizim ilçeden çıkacak bizim ilçeden olmayana oy vermeyiz gibi talihsiz söylemlerde bulunuyormuş.!
Mantığın böylesi de pes dedirttir.
Peki, ya milletvekili senin ilçenden değil de başka ilçeden çıkarsa ne yapacaksın.?
Hele de o milletvekili, siz bana oy vermediniz beni dışladınız bende size hizmet getirmiyorum derse, haklı mı haksız mı?
Hatta, önceden projelendirilmiş hizmetleri de durdurursa bunun vebaline katlanabilecek misin.?
Ha, bir sonra ki seçimlerde bizde onu cezalandırırız diyorsun, değil mi?
Allah aşkına, böyle bir mantık olabilir mi.?
Pekala, senin mantıksızlığın yüzünden ilçen kaç yıl gerileyecek, bunu biliyor musun.?
Başımıza ne geldiyse bu dar düşüncelerimizden mantıksızlığımızdan dolayı, gelmedi mi.?
Sırf bundan ötürü mantıksızlığı ve dar düşünceleri bir kenara bırakıp, gerçek liyakat sahiplerini göreve getirmeyi yeğlemeliyiz, diye düşünüyorum.

Etiketler: » » »
Share
586 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?
#

MANTIĞIN BÖYLESİ.!” için 2 Yorum

  1. adam : diyor ki:

    ne biçim gazete lan bu. Aynı gazetenin bir yazarı ilçenizden bir adayınız çıksın sizin şu kadar oyunuz var diye haber yapıyor. diğeride bölgecilik yapmayın diyor. Sizin amaçınız kayıkçı dövüşümü. Adamlar %40-45 lik oyu var. İl yönetiminde, ilçe yönetiminde temsil edilmek istiyorlar. Başka ilin adamı olacağına en azından bizim bölgemizden birileri çıksın. Siz bölgecilik yapmazsanız birileri gelip başka ilden millet vekilide olur, il başkanıda olur, belediye başkanıda olur. Ha siz diyorsunuz ki biz koyunuz. Onlar bizi gütsün. Delikanlı olun kıvırmayın. Aynı gazetede iki zıt haber olmaz. Herkes sizin amacınızıda iyi biliyor. Önce bir araştırma yap. İl yönetiminde ilçe yönetiminde kimler var. Bizim insanımızı dışlıyorlar. Bunu niye yazmıyon. Delikanlı isen yazarsın. Bunlarında temsil edilme hakkı var dersin. Tabik yerse…

  2. esin : diyor ki:

    Sen diyorsun ki sizin söz hakkınız yok oyunu kullan o kadar. Ya adamlar geliyor başka ilden Millet vekili oluyor, parti il ve ilçe başkanı oluyor, belediye başkanı oluyor sesiniz çıkmıyor. Yani bizim memlekette adam yok. Bunları geçin gençler herşeyin farkında. Karabük halkı ilçeleri ile birlikte her partide nüfus oranında temsil edilmedil. Biraz araştır. Hangi partilerde kimler yönetim de anlarsın. Bunlarıda yaz

Karabük Kız Yurdu
karabük haber