logo

22 Mayıs 2019

Kurum ve kuruluşlar arası futbol turnuvası düzenleniyor

Karabük Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığının Destekleri ile Facebook üzerinden yayın yapan Karabük Amatör Spor Haberleri tarafından 10 Haziran -15 Temmuz 2019 tarihleri arasında, 15 Temmuz Destanı’nın anısına, sporun kitlelere yayılması, spora ilginin artırılması, sporun her yaştaki insanın beden ve ruh sağlığını geliştirmesi, kamu çalışanlarının arasındaki iletişimin sevgi, saygı, dostluk ve hoşgörü diyaloğuna dönüşmesi amaçlarıyla Geleneksel 1’inci 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kurum ve Kuruluşlar Arası Futbol Turnuvası düzenlenecek.

Geleneksel 1’inci 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kurum ve Kuruluşlar Arası Futbol Turnuvası maçlarını Karabük İl Klasman hakemleri yönetecek.

Turnuvaya Karabük İl Merkezinde yer alan kamu ve kuruluşları katılabilecektir.

Takımlar 15 oyuncu ile katılabilir ancak Esame listesi en fazla 12 oyuncudan oluşacak ve saha içine her müsabaka için en fazla 12 oyuncu girebilecektir.

Müsabakalar 1 kaleci 7 oyuncu olmak üzere 8 oyuncu ile oynanacaktır. Turnuva başında verilen 15 kişilik takım listesi turnuva başladıktan sonra değiştirilemeyecektir, Her müsabakadan önce takımlar tarafından hazırlanan 12 kişilik esame listeleri ve tertip komitesine teslim edilecektir.

Takım listeleri 30 (1989 ve altı) yaş ve üzeri oyunculardan oluşturulacaktır.

25-30 yaş arası 1 oyuncu oynayabilecek.

Turnuva katılacak sporcular mücadelelerde kurum kimlik kartları teslim edecekler. Kontrol edildikten sonra ilgililere teslim edilecek.

Kaleciler için yaş şartı olmayıp kurumda çalışması gerekmektedir.

Turnuvaya Son başvuru tarihi 30 Mayıs 2019 Perşembe günü.

 

Etiketler: » » »
Share
1.807 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?
karabük haber