logo

15 Ekim 2019

Köse “Bu tip provokatif olayları son bulmasını istiyoruz”

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse göreve geldiğinden bu yana özen gösterdiği konuların başında gelen temizlik işlerinde kötü sürprizlerle karşılaşmaya başladı.

Özellikle boş konteynerlerin yanına çöp bırakılmaması konusunda hassasiyet gösteren Başkan Köse, “Hem boş konteynerlerin yanına çöp bırakılıyor, hem de konteynerler devriliyor. Tuhaf bir durum var, anlamakta zorlanıyoruz. Sabote durumu var” dedi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse yaptığı açıklamada; “Bizler her daim vatandaşlarımıza ve kentimize hizmet anlayışıyla 7/24 çalışıyoruz. İhbarlar üzerine saat ve mesai mefhumu gözetmeksizin Temizlik İşleri Müdürlüğümüzce bölgeye ekip gönderiyoruz. Son zamanlarda, içi boş olmasına rağmen çöp kovalarının veya konteynerlerinin yanlarına koyulan çöpler ile yapılan sabotaj hareketlerine ilave olarak tüm konteynerlerimizi devirerek neyin planlandığını bile anlayamadığımız tuhaf olaylarla karşılaşmaktayız.

Olayların dün olduğu gibi bugün de takipçisi olacağız. Safranbolululara ve Safranbolu’ya zarar veren böyle provokatif olayların son bulmasını ve hizmet derecemize değer katmayı planladığımızı tüm hemşehrilerimizin bilmesini isteriz” ifadelerine yer verdi.

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından aynı konuyla ilgili yapılan açıklamada ise “Ekiplerimiz tarafından fotoğraflanan bazı görselleri vatandaşlarımızla paylaşmak istedik. Yapılmaya çalışılan tüm bu olumsuz hareketlere rağmen görevimizi her geçen gün daha iyi noktaya taşıyarak çalışıyoruz” denildi.

Etiketler: » » » » »
Share
4.342 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?
karabük haber