logo

13 Ekim 2018

Konuya ilişkin adli ve idari süreç titizlikle takip edilmektedir

Karabük’te diyaliz hastası olan Elvan Özdal diyaliz merkezinden çıktıktan sonra eve gitmek için bindiği servisin şoförü tarafından yarı yolda küfür edilerek indirildiğini, ayrıca 2 ay kadar önce başka bir servis şoförü tarafından sözlü ve elle taciz edildiğini iddia etmesi üzerine Karabük İl Sağlık Müdürlüğü açıklama yaptı.

Konunun adli ve idari sürecinin titizlikle takip edildiği vurgulanan açıklamada araç içi kamere görüntülerinin jandarmaya teslim edildiği belirtildi.

İl Sağlık Müdürlüğü yazılı açıklamasında  “Perşembe akşamı bir diyaliz hastasının Ovacık yolu üzerinde diyaliz servisinden “atıldığı” yönünde tarafımıza bir ihbar ulaştı. Bunun üzerine tüm hastane yetkilileri hastayla ilgilenmeleri ve durum hakkında detaylı bilgi almaları yönünde talimatlandırıldı. Akabinde hemen idari ve adli işlemlere başlandı. Başka ve eskiye dönük iddiaları da var, onlar da konuya dahil edildi. Olaya ilişkin görüntüler (araç içi kamera görüntüleri) mevcut olup, jandarmaya anında teslim edildi. Aynı hastamızın daha önce iki şoförle daha davalık olduğu bilgisi alındı. Konuya ilişkin adli ve idari süreç titizlikle takip edilmektedir” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: » » »
Share
73 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?
#

Konuya ilişkin adli ve idari süreç titizlikle takip edilmektedir” için 2 Yorum

  1. Daha önce iki Şöförlede tartışmış bu işte bir gariplik var bence bu işin iyi araştırılması lazım şöförün günahına girmemek lazım.

  2. mehmet : diyor ki:

    Olayı objektif incelemek gerekir. Sözleşmenin geregi yapılmaktamıdır

Karabük Kız Yurdu
karabük haber