logo

22 Şubat 2019

Kızılay Karabük Şubesi’nde görev dağılımı yapıldı

Hafta sonu olağan genel kurul toplantısı yapan ve görevi İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun’dan devralan Özcan Büyükgenç başkanlığındaki Türk Kızılayı Karabük Şubesi’nde yeni yönetim görev dağılımını da gerçekleştirdi.

Başkan Yardımcılığına Dursun Yeşiloğlu’nun, Genel Sekreterliğe Ali Yaşar’ın, Genel Sekreter Yardımcılığına Avukat Cemalettin Yavaşcı’nın seçildiği Kızılay’da Ayfer Atalı Kadın Kollarından Esma Şeker de Gençlik Kollarından sorumlu olarak görev aldı.

Yaklaşık 4 saat süren toplantıda önemli kararlar alınırken Samet Salt başkanlığında Yapı İşleri Komisyonu oluşturulması kararlaştırıldı. KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Erkan Doğan ve KBÜ Genel Sekreteri Lütfi Köm de Kızılay Karabük şubesinde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldı.

Aynı zamanda Karabük Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı olan Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Özcan Büyükgenç ihtiyaç sahiplerine yönelik yeni bir proje başlatılacağının mesajını verdi.

Büyükgenç, “Mehmet Uzun beye ve yönetimine vermiş oldukları hizmetler için çok teşekkür ederiz. Bizlerde yeni yönetimimiz ile güzel çalışmalar yapmak için elimizden geleni yapmaya gayret göstereceğiz. Emeği geçen herkese tekrar çok teşekkür ederim” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
1.429 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?
karabük haber