logo

13 Şubat 2019

KARÜNDER yenilenen yönetimi ile çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Erkan Börekçi başkanlığındaki KARÜNDER yenilenen yönetimi ve gelişen vizyonu ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Daire Müdürleri ve Meslek Odaları ile Karabük’ün geleceği adına projelerini paylaşarak elini taşın altına koymaktan geri durmadığını gösteren KARÜNDER bu seferde Karabük’te Avrupa Projelerinin hayata geçirilerek Karabük’ü Avrupa seviyelerine ulaştırmak için çabalıyor.

Dernek son olarak Ücretsiz Erasmus+Proje eğitimi düzenleyerek katılımcıları; proje nasıl hazırlanır, nelere dikkat etmeli, proje süreci nasıl ilerler konularında bilgilendirdi.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu açarak gerekli ekipman ve çalışan desteği ile KARÜNDER’in yanında olan Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet MESCİER’in destekleriyle gerçekleşen Erasmus+Proje Eğitimi 9-10 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleşti.

Avrupa projeleri konusunda uzman eğitimci Safranbolu Belediyesi Proje Koordinatörü  Yılmaz OLCAY’ın vermiş olduğu eğitimde İngilizce Program Dili ile birlikte Proje sürecini kaliteli ve başarılı bir sunum ile katılımcılara aktarıldı.

Eğitim sonrası açıklama yapan KARÜNDER Yönetim Kurulu Başkanı Erkan BÖREKÇİ; ‘’KARÜNDER Erasmus+Plus Proje eğitimimiz başarı ile tamamlanmıştır. Katkılarından dolayı Meclis salonu ve gerekli ekipman ve çalışan desteği ile yanımızda olan Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.Mehmet MESCİER beye ve Avrupa projeleri konusunda uzman eğitimci Safranbolu Belediyesi Proje Koordinatörü Sn. Yılmaz OLCAY beye verdiği kaliteli ve İngilizce program dili ve yaptığı anlatımı ile eğitiminizi tamamladığı için teşekkür ederim. Katılımcı arkadaşlarımızı proje ekipleri oluşturma isteklerinden dolayı tebrik ederim. Vakit geçirmeden 2 ayrı Avrupa Birliği Gençlik Proje ekibi oluşturarak çalışmalara başlıyoruz. Yakın zamanda Erasmus+ Plus proje eğitimleri düzenlenecek olup gerekli duyuru yapılacaktır. Erasmus+Plus eğitimleri ve Avrupa birliği Proje eğitimleri Ücretsiz olarak KARÜNDER (Karabük Yükseköğretim Üniversite ve Turizmi Geliştirme Derneği) tarafından düzenlenmeye devam edecektir. Karabük’e Avrupa birliği ve Erasmus bölgesinden Öğrenci ve gençlerin gelmeleri ve buradan öğrencilerimizin ve Gençlerimizin Avrupa’ya gitmeleri ve çalışmalara katılmaları sağlanacak ve Karabük’ün Ekonomik Kültürel ve Sosyal hayatının kalitesinin artırılmasına katkı sağlanmaya devam edilecektir ’’ dedi.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
412 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?
karabük haber