logo

KARDEMİR KARABÜKSPOR ERİMEYE DEVAM EDİYOR

Öncelikle Sayın Başkan Mehmet YÜKSEL ve yeni yönetime başarılar dilerim. Sayın Başkan Anadolu Ajansına yaptığı röportaj da ben soyadımı verdim yüreğimi koydum, çöpçüsünden simitçisinden bakkalından destek 1000/2 ler den bahsetti. Zaten bu saydığı toplum hayatımızın bir parçası ve bu kişiler takımımız için en önde olan toplumdur. Tüm herkes den destek bekliyor, bu destek tribüne mi yoksa finansal açıdan iş adamlarına seslenişi mi? Eski yönetimin bıraktığı borçların kendilerini ilgilendirmediğini biz kendi işimize ve yüreğimizi koymaya geldiğini belirten sayın Başkan bura da bir şeyi unutuyor.

Eski yönetimin yaptığı yanlışlar yüzünden yatıramadığı lisans paraları yüzünden transferler gerçekleşmedi.Borçlar yatırılmadığı takdirde transfer yapılamayacağı aşikar olan bu durum karşısında neler yapacak merak ediyorum. Fakat gelinen nokta, bu takımın her hafta demir gibi eriyip yavaşça kaybolmaya gittiği ve yok olup fark edilmemeye doğru gidildiği bu kaostan nasıl kurtulacağı çok büyük bir soru işareti. Finansal açıdan gerekli yatırımların olmadığı, iş adamlarının dahi sırtını döndüğü takımımıza sahip çıkma önerisini nasıl kabullenecek merak ediyorum.

Önümüzdeki yıl içerisinde yerel seçimler de sırtını dönen iş adamları o dönemlerde o partiden bu partiden Belediye Başkanlığı için karşımıza geçip bizlerden oy isteyecekler. Bunu hissedebiliyorum ve dediğim gibi de olacak. Bu durumu tüm Karabük halkına ve kamuoyuna bırakıyorum. Söz tabi ki o gün Karabük halkının olacak. Şimdi diyorsunuz ki nasıl oldu da sporu siyasete taşıdın da bu hale girdin. Spor da siyaset vardır .Gençlik ve spor bakanımız olduğuna göre siyaset de bu işin içine girmiştir.

Etiketler: » » » » »
Share
162 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?
karabük haber