logo

06 Haziran 2018

Karabük’te 3 Hilali zirveye dikmek boynumuzun borcudur!

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Çetin İpek farkı ve ağırlığı iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladı. Ülkücü camianın etkin isimlerinden, ortaya koyduğu vizyon ve performansla adından övgüyle söz ettiren iş adamı Çetin İpek 24 Haziran seçimlerinin de yükselen yıldızı oldu.

BİZ BU ÜLKEYİ KARŞILIKSIZ SEVDİK

Seçim çalışmalarını Meydan Haber’e değerlendiren İpek, hem Cumhurbaşkanlığı ve hem de Milletvekilliği seçimlerinin önemine dikkat çekerek, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, ihanete karşı güvenlik duvarıdır. Ecdadımıza, şühedaya hürmet ve sadakat nişanesidir. Biz bu Ülkeyi, bu Vatanı, bu Milleti karşılık beklemeden, ödül, iltifat ummadan sevdik. Sevmekten de yorulmayacağız, gönülleri kazanma mücadelemizden sapma göstermeyeceğiz. Kimsesizlerin sesi, mazlumların sözü, garibanların eli, masumların nefesi, mağdurların yumruğu olacağız. Doğup büyüdüğüm topraklarda, hemşerilerimizle bir araya gelerek dua ve destek turlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

KARABÜK’TE 3 HİLALİ ZİRVEYE ÇIKARACAĞIZ

Aday listelerin belli olmasından hemen sonra tüm teşkilat kademeleriyle birlikte tam saha çalışmasına başladıklarını ve geceli gündüzlü çalışma temposu ile kampanyanın planlandığı gibi yürüdüğünü vurgulayan MHP Karabük Milletvekili Adayı Çetin İpek, “Mesele Gönüllerde yer bulabilmek sevmek ve sevilmektir. Duruşumuz bellidir. Liderimiz bellidir. Davamız hakikat davasıdır. Çok şükür tertemiz ideallerimiz ve müthiş bir inanmışlığımız en önemlisi de davamıza adadığımız bir ömrümüz vardır
Davamızın emrinde Liderimizin yolundayız. Seçim çalışmalarımıza ilgi gösteren tüm hemşerilerimize ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum
” diye konuştu

GELENEKSEL SAHUR PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

İpek’in geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 5. sini tertiplediği sagur programı ülkücü camiayı bir araya getirdi.

Safranbolu Karanfil Restaurant’ta düzenlenen sahur programında konuşma yapan ve Karabük’te 1. Parti olma hedeflerini yineleyen MHP Milletvekili Adayı Çetin İpek, “Aday arkadaşlarım ile çıktığımız bu yolda Hedefimiz MHP ‘yi Karabük’te 1. Parti yapmaktır. Bizler buradan en az 2 Milletvekili çıkartana kadar kapı kapı dolaşacağız, sıkmadık el bırakmayacağız” dedi.

NE YAPACAĞIMIZI, NASIL YAPACAĞIMZI BİLİYORUZ

Seçim çalışmaları için gittikleri her yerde ‘Karabük için ne yapacaksınız’ sorusu ile karşılaştıklarını anlatan MHP Adayı İpek sözlerini şöyle sürdürdü; “Muhakkak ki yapacağımız işlerin başında Karabük İl Merkezindeki tüm Sivil Toplum Kuruluşları ve diğer siyasi parti temsilcilerinden oluşan yerel bir istişare kurulu kurulacaktır. Bu istişare Meclisi şehrimize büyük bir yatırım söz konusu olduğunda tüm sivil kuruluşlar ve siyasi partilerin şehrimizin çıkarları doğrultusunda tek vücut olmasını sağlayacaktır.

Karabük’te sosyal ve ekonomik açıdan büyük 4 unsur vardır. Bu 4 büyük unsur Karabük’ün vazgeçilmezi, olmazsa olmazıdır.

Kardemir ve Kardemir Çalışanları 

Kardemir’in ülke ve bölge ekonomisine katkısı son hızla devam etmektedir. Kardemir’de çalışan arkadaşlarımızın emeği ile sağlanan bu başarıda önem vereceğimiz ilk hedef işçi kardeşlerimizin biz siyasetçilerden ve kamu yöneticilerinden olan kademe beklentilerini ve özlük haklarını iyileştirilmesi için elimizden geleni yapacağız.

Safranbolu Ve Yenice Kanyonları Öncülüğünde Turizm Faaliyetleri

Safranbolu ilçemizde 2010 yılında 160 bin, 2011 yılında 206 bin , 2012 yılında 222 bin  ve günümüze geldiğinde sezonda yaklaşık 600 bin civarında yerli ve yabancı turisti misafir ediyoruz. Safranbolu’nun daha verimli olması için çalışacağız ve turist sayısını 1 milyonun üzerine çıkaracağız.

Yenice şeker kanyonu’ nda HES projesinin iptali için ve turizme kazandırılması hususunda sayın belediye başkanımız Rafet Vergili ile birlikte sonuna kadar mücadele edeceğiz.

Karabük Üniversitesi

Öğrenci, akademisyen ve personelleriyle 60 binrakamının üzerinde bir insan potansiyeline sahip  olan Karabük Üniversitesi şehrimizin gelişmesine çok büyük bir katkı sağlamaktadır.Üniversitemizin daha verimli ve tercih edilir bir üniversite haline gelmesi için var gücümüzle çalışacağız.

Kardemir Karabükspor

1969 yılından bu yana  işçinin ve emekçinin alın  teri ile ayakta duran, Karabük halkının göz bebeği  Kardemir Karabükspor’u temsil  irade ve sportif faaliyetler açısından düştüğü durumdan kurtarmak için tüm Karabük halkıyla beraber çalışıp Karabük’ü hak ettiği yere taşıyacağız.

Karabük spor’u kurtaracak ruh bu salondadır. Söz verdik, taahhüt ediyoruz.

Uyuşturucu Madde Kullanımı

Uyuşturucu madde kullanımı Karabük’te giderek artmaktadır. Karabük için son veriler 10-14 yaş grubunda 14 bin 103 çocuk,15-19 yaş grubunda 21 bin 153 gencimiz bulunmaktadır. Toplamda 35 bin 256 çocuk ve gencimizin uyuşturucu madde gibi zararlı alışkanlıklardan korumak var gücümüzle çalışacağız.

Hülasa gelecek seçimler için değil , gelecek nesiller için çalışacağız.

Biz kazanırsak Safranbolu kazanacak, biz kazanırsak Yenice kazanacak, biz kazanırsak Eskipazar kazanacak, biz kazanırsak Eflani kazanacak, biz kazanırsak Ovacık kazanacak biz kazanırsak Karabük kazanacak.”

 

Etiketler: » » » » » » » »
Share
98 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?
Karabük Kız Yurdu
karabük haber