logo

KARABÜKSPOR’DA NELER OLUYOR???

Karabükspor’u seven, gönül veren herkes gibi az da olsa bizim de ümidimiz vardı yeni Başkan ve yönetiminden hatta göreve seçildiği gün başkan Mehmet Aytekin hakkında “KARABÜKSPOR’A KARABÜKLÜ BAŞKAN “ diye ilk yazıyı ben yazmıştım merak edenler aşağıdaki linkten yazıya ulaşabilirler.

Başkanı tanıyorduk Karabükspor sevgisini biliyorduk işinin çok zor olduğunu da yazdık ama başkan çıktı dedi ki; bizimde bildiklerimiz, görüştüklerimiz var hep beraber bu işin üstesinden geleceğiz. Günler haftaları, haftalar ayları kovaladı her geçen gün durum daha da içinden çıkılmaz bir hal aldı. Hele son iki haftadır yaşananlar gösterdi ki durum bu saatten sonra iflah olmaz seviyelere geldi.

Her gün giden futbolcular, istifa eden yöneticiler, ödenmediği iddia edilen çalışan ve güvenlikçilerin maaşları en son olarak ta kulübün kendi resmî internet sitesi üzerinden anlaştık pazartesi sezon açılışına katılacaklar dediği bir çoğu eski futbolcularımızın bu haberleri kendilerine ait sosyal medya hesaplarından yalanlamaları üstüne üstlük bu sabah daha geçtiğimiz günlerde göreve gelen Süha Şidal ile Kulübün ne zaman başı sıkışsa bir Karabük evladı olarak görev addedilen her defasında hiçbir şart öne sürmeden taşın altına elini değil yüreğini koyan ,İşler yoluna girdiğinde önce onun görevine son verilen takıma ve camiaya zarar vermemek adına hiç bir açıklama yapmayan Levent hocanın da “Yıllarca armasını gururla taşıdığım,formasını terlettiğim,kısa bir süre de olsa hocalık yapma şerefine ulaştığım, yuvam KARDEMİR KARABÜKSPOR’dan bugün itibariyle ayrılmış bulunuyorum. Bu süreçte bana destek olan tüm kulüp personeline ,meslektaşlarıma ve büyük KARABÜKSPOR taraftarına teşekkürü borç bilirim.Bu armaya olan bağlılığım ve Karabüksporluluğum hiçbir zaman bitmeyecek ve azalmayacaktır.Güzel günler görmek ümidiyle...”  diyerek istifa etmesi bardağı taşıran son damla oldu.

Bu saatten sonra ümit kalmadı sürekli istifa eden yönetim, istifa eden teknik heyet takımdan ayrılan as oyuncuların haberlerinde bu camiaya gönül verenler bıktı usandı. Daha dün kulübün resmî internet sitesinde yayınlanan benimde bazı yetkili ağızlardan teyit ettiğim bakanlarla hatta Cumhurbaşkanı ile randevuların alındığı ve görüşmeler yapılacağı güzel günlerin çok yakın olduğu yazan yazının bugün resmî siteden kaldırılması çok manidar Ne kadar iyi niyetli esnaf olursan ol kasanda paran yoksa mal alıp rafını dolduramazsın, dolayısıyla da ticaret yapamazsın. Sosyal medyadaki Karabükspor’a son ana kadar sürekli destek veren başta Karabükspor sayfaları adminleri olmak üzere Karabük ye azıcık futboldan anlayan taraftarların, yerel basına yön veren gazetecilerin de istedikleri Son günlerde yüksek sesle dillendirip köşelerinde yazıp sosyal medya hesaplarında paylaştığı daha fazla zarar vermeden ve transfer yasağı gelmeden kişisel hırsları bir tarafa bırakıp yönetimin istifa etmesi. Daha da bir şey de yapamazsanız çok geç olmadan Bu şehirde yanan mavi ateşi daha fazla söndürmeden, kulübün anahtarını bu şehrin valisine teslim edin. ŞAYET kalmakta ısrar ederseniz “ÜST ÜSTE REKORLAR KIRARAK ÇIKTIĞIMIZ SÜPER LİGDEN DÜŞTÜĞÜMÜZ GİBİ YİNE AYNI HIZLA REKORLAR KIRARAK ALT LİGLERE DOĞRU GİDİYORUZ”. Daha güzel günlerde görüşmek ümidiyle Sağlıcakla kalın…

KARABÜKPSORA KARABÜKLÜ BAŞKAN HAYIRLI OLSUN…

Share
51 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?
Karabük Kız Yurdu
karabük haber