logo

Karabükspor önümüzdeki sezona hazırlanıyor mu?

Karabükspor, önce Hatay ile sahamızda sonra Altınordu deplasmanında toplamda 8 gol yiyerek ligin en verimsiz takımı olmayı sürdürüyor.

Bir önceki hafta ki yazımda teknik direktör, Taner Öcal bu takıma yavaş yavaş ritim ve gelişim gösterdiği yolunda izlenimler olduğu görüşünde iyi sinyaller verdiğini dile getirmiştim. Demek ki yanılmışım, bunun farkına vararak takımı çukurun en dibine çekmeye ve itmeye devam ettiğini görebiliyoruz. Genç kadromuz elinden geleni de yapsa bir adım ileriye gidemiyor. Bunun sorumlusu tabiî ki yeni yönetim olmadığı da aşikar olsa da yine de bir şeyler kattığını da görmek isterdik.

Ekonomi kriz nedeniyle bir hayli yıpranan takımımız benim bir anlam veremediğim devre arası kampı için neden Antalya ‘ya kadar gidildi.

Bu kulüp iki senedir ekonomik krizle boğuşurken uzak bir kamp yeri yapılmasını bana hiç bir mazeret ve nedenle laf üretilmesin. Bu takım devre arasını kendi tesislerinde geçirseydi küçük mü! düşecekti.? Bütün kulüpler oraya doğru yöneldi, biz de gidelim mi oldu?

Masraflar kısılacakken, daha da bir sakız gibi uzamaya yön tuttuğunun farkına varamayacak kadar düşünme payına gidilmedi mi? Tatil amaçlı bir kamp m?.

Tüm şehrimizin nerdeyse, unuttuğu bir takım haline getiren kişiler acaba yattıklarında rahat uyuyabiliyorlar mı?… Bence rahat rahat uyuyorlar, zaten onların istedikleri de bu olsa gerek?..

Yeni yönetim gelecek sezon için neler yapıyor.? Bunun için öncelik yapacağı, transfer yasağını kaldırtması gerekiyor. Bir kaç kulüp bu durumu uzamadan hallettiğini ve ara transfer döneminde de futbolcu aldıklarını gördük.

Peki takımımızın transfer yasağı neden kaldırılmıyor. Yönetim bu konu hakkında kamuoyuna bir şeyler paylaşma zorunluluğu hissetmiyor mu? Takım amatöre de kadar düşürülecek ve eski yöneticilerin bıraktığı borçlar da bu saye de sıfırlanacak. Takım rahat nefes alacak ve artık bundan sonra da bal ligi, 3.lig , 2.lig renk gurupları derken birinci lig ve süper lig hedeflenecek.

Bu saydığım lig profillerine ulaşmak çok zaman alacak durum!…

Yani o günlere erersek..

Etiketler: » » » » »
Share
759 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?
karabük haber