logo

13 Mart 2019

KARABÜKSPOR NEDEN 9 MART’TA KONGRE YAPTI?

Karabükspor kulübü 1 ay önce kongre kararı alarak ,geçtiğimiz hafta kongre’ye gitti.

Sayın Başkan Mehmet YÜKSEL eski başkan olarak kongre kararı alıp, tekrar tek aday olarak Başkanlığa soyunuyor. Netice itibari ile de tekrar kulüp başkanı oluyor. Peki bu durum karşısında düşünceler ve fikirler değişecek mi?..

Sayın Dursun ALTIPARMAK mı istedi bu kongreyi!!!…

Ben de kişilik olarak sevdiğim sayın ALTIPARMAK ‘ya soruyorum. Siz sadece seçimden seçime bu şehre uğrama isteğimi duyuyorsunuz. Seçim kampanyası olarak Karabükspor kulübünü mü koz olarak görerek, kongreye katılma isteğini uygun gördünüz?  

Yani şimdi siz geleceksiniz, takım süper lige mi çıkacak. Yok artık !!! Önce kulübün girdiği ekonomik krizi ortadan kalkması gerekmiyor mu? Giden yabancı teknik adamın ve futbolcuların alacakları duruyor. Hangi kaynakla bu olayı çözmeyi umuyorsunuz. Belediye Başkanı olunca ,halktan vergi toplayarak mı?.. Su parasına yansıtma gibi.. Yoksa bilmediğimiz kaynak mı var. Sayın Mehmet YÜKSEL neden eski belediye başkanını bu kongre ye katılımına ihtiyaç duydu.

Şu anki Başkanımız Sayın Rafet VERGİLİ , bu konuya daha yakın ve kulüp için ne gerekiyorsa yapma sözü vermedi mi?.. Haftalardır takımımız şehrimize bir galibiyet hediye edemedi. Sayın Başkan kimse Karabükspor’ u konuşmuyor diyor. Elbette her Karabüklü bu konuyu konuşuyor.

Ne olacak bu takımın hali diye! !!!

Etiketler: » » » » »
Share
1.464 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?
karabük haber