logo

06 Haziran 2019

Karabük Ülkü Ocakları’ndan Zeki Çaylı’ya geçmiş olsun mesajı

Karabük Ülkü Ocakları İl Başkanı Ahmet Burak Kara, dün Yenice’nin Özal Mahallesi’nde eski muhtar tarafından saldırıya uğrayan MHP’li ilçe Belediye Başkanı Zeki Çaylı için geçmiş olsun mesajı yayınlarken, olayın sıradan bir olaymış gibi değerlendirilmemesi gerektiğin söyledi.

Saldırının arka planının ilgili birimlerce etraflıca ele alınmasını beklediklerini vurgulayan İl Ocak Başkanı Kara, “Yenice’nin huzurunu bozarak bu huzursuzluktan faydalanmak isteyenlere karşı duruşumuz, tavrımız nettir. Ülkü Ocaklarının nefesini enselerine hissedeceklerdir” dedi.

Karabük Ülkü Ocakları İl Başkanı Ahmet Burak Kara, açıklamasında, “Geçtiğimiz yerel seçimlerde Üç hilalin gölgesinde Yenice Belediye Başkanı olarak seçilen Zeki Çaylı Yenice’de katıldığı bir düğün merasiminde ilk bulgulara göre şahsi olmayan daha önce planlanmış olan alçakca bir saldırıya uğramıştır.

Yenice Belediye Başkanı Sayın Zeki Çaylı’ya, mübarek bayram günü yapılan saldırıyı nefretle kınıyoruz ve bu olayın arka planını araştırmaya devam ediyoruz.

Yenice’nin seçilmiş Belediye Başkanı Çaylı’ya yapılan bu saldırı apaçık güzel ilçemiz Yenicemizin huzurunu bozmak, bu huzursuzluktan nemalanmak isteyenlerin planıdır.

Bizler de herkesin takdiridir ki Ülkü Ocakları olarak şer güçlerin planlarını yıkmakta mahirizdir. Kimse Yenice halkının huzurunu bozmaya kalkmasın.

Bu milletin Huzuru ve istikbali bizler için herşeyden önemlidir.

Milletin Huzurunu bozanlar, karşısında her daim ülkü ocaklarını görecek ve nefesimizi ensesinde hissedecektir. Bu noktada emniyet ve savcılık görevlilerini yetkilerini sonuna kadar kullanmaya davet ediyoruz.

Yenice Belediye Başkanımız Zeki Çaylı ya tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletir Ülkü Ocakları olarak teşkilatın gerekliliğini uygulamaktan hiç bir zaman geri kalmayacağımızı ve her daim üç hilalli sancak altında, yanında olduğumuzu şahsına ve kamuoyuna bildiririz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » » » » »
Share
5.650 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?
#

Karabük Ülkü Ocakları’ndan Zeki Çaylı’ya geçmiş olsun mesajı” için 2 Yorum

  1. Muhalif : diyor ki:

    Siz bilseniz Zeki ÇAYLI’nın geçmişte sizin hakkınızda neler dediğini:)))

karabük haber