logo

11 Mayıs 2019

Karabük Ülkü Ocakları’ndan Vergili’ye hayırlı olsun ziyareti

Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanı Ahmet Burak Kara ve yönetimi MHP den 3. Döneminde Karabük Belediye Başkanı seçilen Rafet Vergili’yi ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Karabük Belediye Başkanı Vergili; ” Karabük Ülkü Ocakları İl Başkanlığına yeni atanan Başkan Ahmet Burak Kara ve Yönetim Kurulu üyelerine Hayırlı olsun dileklerini iletiyorum, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanı Ahmet Burak Kara ise ziyaret sonrası Meydan Haber’e yaptığı değerlendirmede “Yapılan Seçimlerin sonucunda tekrar MHP den 3.döneminde Belediye başkanı seçilen Rafet Vergili beyefendiye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirip başarı temennisinde bulunduk, kendiside yeni göreve gelmemizden dolayı hayırlı olsun temennilerinde bulundu,  Karabük Ülkü Ocakları olarak Türk Gençliğinin gelişiminde önem arz eden faaliyetlerimiz devam ediyor. Ülkücü Hareketin birliği ve Ülkemizin geleceğinin iyi olması için elimizden geleni yapacağız bu vesile ile tekraren Belediye başkanımız Karabük’ümüze hayırlı olsun başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » »
Share
1.325 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?
karabük haber