logo

15 Mayıs 2019

Karabük Muhasebeciler Odası 17. olağan genel kurulu yapıldı

Karabük Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nın (KSMMMO) gerçekleştirdiği 17. Olağan Genel Kurulu ile yeni yönetim kurulu belli oldu.
11-12 Mayıs tarihlerinde yapılan Karabük Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nın 17. Olağan Genel Kurulunda Atakan İrken başkanlığındaki liste yeni yönetim kurulu oluşturuldu. Yeni yönetim kurulunda Atakan İrken, Saniye Özyıldırım, Uğur Demir Selahattin Arıca ve Dursun Yaman’dan oluştu. Denetim Kurulu Firdevs Kervan, Bahattin Orhan, İbrahim Yavuz’dan oluşurken Disiplin kurulu Sezai Ünal, Ramazan Yücel, Nihat Özen, Ali Metin Ayten, Latif Danakol olarak belirlendi. Hüseyin Eken, Murtaza Ocaklıoğlu, Mehmet Cingöz, Nail Vural, Osman Ataş ve Serdar Uzun’un üst birlik delegeleri olarak seçildiği kongrede başkan seç ilen Atakan kendisinden önceki yönetimlere teşekkür etti.

Karabük SMMMO’nın yeni başkanı İrken kongre sonrası Meydan Haber’e yaptığı değerlendirmede,  kimseyi ayrıştırmadan herkesi kucaklayacakları mesajını vererek, “Yeni dönemde hep birlikte meslektaşlarımızın sorunlarının çözümü için çaba göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1.884 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?
karabük haber