logo

14 Eylül 2018

Karabük Eskipazarlılar Derneği görev bölümünü yaptı

Kısa adı KESDER Olan Karabük Eskipazarlılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği yönetimi ilk toplantısını yaparak görev bölümünü gerçekleştirdi.
9 Eylül Pazar günü 6. Olağan genel kurulunu yapan ve dernek Başkanlığına İdris Çankaya’nın seçildiği Karabük Eskipazar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği yönetim kurulu İdris Çankaya başkanlığında toplanarak göre bölümünü yaptı. Yönetim kurulu olarak ilk toplantısını yapan KESDER yönetimi şu şekilde oluştu. Başkan İdris Çankaya, Başkan yardımcıları Mesut Doğan, Cahit Üstün, Bilal Yeşilova, Adem Çam, Yıldıray Çalman, Genel Sekreter Güven Yurtoğlu, Genel Sekreter Yardımcıları İsmail Yeşilova, Mustafa Kabullar, Muhasip Bilal Kıraç, Muhasip Yardımcıları Süleyman Ateş ve Halil Kaya’dan oluştu.

Cihangir Ceylan, Ahmet Özler, Ahmet Işık, Arif Esen, Aydın Mermi, Ayhan Namal, Halil Özkök, Adem Bozkır, Levent Yazıcı, Mehmet Çay, Mevlüt Başdemir, Murat Akbaşoğlu, Musa Coştu, Musa Lort, Musa Öz, Osman Özdemir, Sadık Kalay, Şaban Çelen, Şah İsmail Duru, Tevfik Sivri, Uğur Mermer ve Yunis Çelen KESDER’de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldı.

Görev bölümünün yapılmasından sonra kısa bir açıklama yapan KESDER Başkanı İdris Çankaya “ İlk yönetim kurulu toplantımızı yaparak dernek yönetim kurulumuzu oluşturduk. Bundan sonra dermek olarak yoğun bir çalışma içerisine gireceğiz. İlçemiz Eskipazar başta olmak üzere Karabük ile ilgili her türlü mücadeleyi vereceğiz. Bölüştürücü değil her zaman birleştirici olacağız” dedi.

Etiketler: » » » »
Share
165 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?
karabük haber