logo

05 Mayıs 2018

İYİ Parti Aday Adayı Mehmet Yüksel’den iddialı açıklamalar

İYİ Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Mehmet Yüksel iddialı konuştu.

Meydan Haber’e özel açıklamalarda bulunan Yüksel aday adaylığı başvurusunu yaptığı günden buyana Karabük ve Ankara merkezli iki ayaklı yoğun bir temponun içine girdiğini söyleyerek, “Karabük ve Türkiye İYİ olsun diye hemşerilerimizin hizmetkarı olmak üzere kutsal bir yolculuğa çıktık. İki etaplı bir yarışın tam ortasındayız. Memleketime ve ülkeme hizmet için sabırsızlanıyorum” dedi.

Ticari faaliyetleri dolayısıyla uzun yıllar Ankara’da bulunduğunu başkentteki iş dünyası ve bürokrasiyi yakından tanıdığını vurgulayan İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Yüksel, “Memleketimle bağlarımı hiç koparmadım. İlimiz ve ilçelerimizle devamlı temas halinde bulundum. Sorunları, ihtiyaçları, talepleri biliyorum. Yapılacak çok iş var” ifadelerini kullandı.

24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem genel seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine de dikkat çeken İYİ Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Mehmet Yüksel  “Olağanüstü Hal şartlarında süratle seçime gidiyoruz. Medyası susturulmuş, üniversiteleri dağıtılmış, yargısı siyasallaşmış, meclisi işlevsizleştirilmiş, ekonomisi çökertilmiş bir Türkiye tablosu ile karşı karşıyayız. Toplumsal barışın günden güne eridiği; yolsuzluğun, işsizliğin tavan yaptığı; üretimin durma noktasına geldiği; eğitimin içinin boşaltıldığı; terörün en fazla can aldığı; uluslararası ilişkilerde ülkemizin itibarının sıfırlandığı bir dönemden geçiyoruz. 25 Haziran sabahında demokratik ve adil bir Karabük ve Türkiye’ye uyanacağımıza inancımız tamdır. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener hanımefendinin belirlediği yol haritası ile yorulmak nedir bilmeden çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Etiketler: » » » » » »
Share
159 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?
Karabük Kız Yurdu
karabük haber