logo

‘İŞÇİ’ TAKIMINDAN UMUT VAR MI ?..

Karabükspor futbol takımı 2019/2020 sezonunu 2.lig de mücadele edecek.

İki senedir takım çöküşü gittikçe aşağılara doğru gitmekde. 2.lig de bu durum devam mı edecek. Yoksa planlı programlı bir şekilde yapılandırılıp, eski günlerine dönüşebilecek mi?.. Bunların yapılabilmesi için tabi ki ekonomik durum söz konusu olacak.

Sayın Başkan Mehmet YÜKSEL ne gibi çalışmalar içinde olacak. Takımımız için seneye ne gibi rotasyonlara gidilecek. Teknik direktör ilhan ÖZER le yola devam edilecek mi?. Transfer yasağı kaldırılacak mı? Genç kardeşlerimizle yola devam mı denilecek? Takım ruhu denilen çıtaya yükselme olacak mı?..

 Karabük kenti tekrar takımına sahip çıkacak mı?..  İyi günde takıma herkes sahip çıkar. Önemli olan bu kaos durumda takıma sahip çıkmak değil midir. Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin  ki önünü açabilesin. Yoksa geri geri gideriz.

Bu takım şehrimizin takımı, bu takım işçilerden kurulu bir takım, o zamanlar hafta sonları takımına top koşmaya giden, ertesi gün, demir çelik in yolunu tutardı. Niye!. ekmek parası için, çalışıyorlardı.

 İşte efsane takım bu hale geldi. Neyin hesabını yaparsanız yapın, bu hale gelmemiz zamanın teknik heyetinin yanlış işlerin eseridir.

Ben böyle diyorum. 

Biliyorsunuz bugün 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü. Yani İŞÇİ BAYRAMI

Peki başlık yazımda belirttiğim gibi ‘İŞÇİ’ TAKIMINDAN UMUT VAR MI ????…..

Etiketler: » » » » » »
Share
1.136 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?
karabük haber