logo

29 Kasım 2019

İhsan Topaloğlu ve yönetimi Kızılay’dan istifa etti

Türk Kızılayı Safranbolu İlçe Koordinatörü İhsan Topaloğlu yaklaşık 4 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Safranbolu Kızılay ilçe temsilcil iğinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Topaloğlu, “Şerefimle geldim, şerefimle gidiyorum. Yönetimdeki ve gönüllü arkadaşlarımızla birlikte buradaki görevlerimizden ayrılıyoruz ancak Kızılay’ın açtığı iyilik yolunda her daim yürümeye gönüllüyüz” dedi.

Yönetim Kurulu ve Kızılay gönüllülerinin de katıldığı toplantıda konuşan Türk Kızılayı Safranbolu Temsilciliği Koordinatörü İhsan Topaloğlu göreve geldiği 14 Şubat 2016 yılından bu güne yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Topaloğlu şunları söyledi; “Göreve geldikten sonra Temel ilkemiz her zaman insan odaklı ve  insanı güçlendirme yönünde çalışma prensibi oluşturmaktı. Bu zamana kadar da bu ilkemizden şaşmadan bu yolda çalışma arkadaşlarımla gönüllülük esaslı olarak yürüdük. 151 yıllık Kızılay çınarında görev almak son derece gurur vericiydi. Bizde bu 151 yıllık çınarın yeşermesine bir nebzede olsa katkı sağladıysak ne mutlu bize. Elimizden geldiğince Kızılayı tanıtmaya Kızılay’ın yaptığı çalışmaları duyurmaya çalıştık. İyilik Mağazamızı açarak 1000lerce kişiye kıyafetler hediye ettik. Bölgemize Mobil Kan Aracını kazandırdık. Tüm kamu kurum kuruşlarının ve derneklerin kapısını çaldık ortak faaliyetler yürüttük. Her görevin sonu olduğu gibi yürüdüğümüz bu İyilik yolunun da sonuna geldik. Tabi ki bu yolun resmiyette sonuna geldik biz her daim bu yolda yürümeye gönüllüyüz. Bu bir bayrak değişimidir. Her zaman Kızılaycı olarak kalacağız ve verilen görevleri yerine getireceğiz. İyilik yolunda ve insanlık için çalışmaya devam. İyi günler dilerim.

 

Etiketler: » » » » » »
Share
1.374 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?
Karabük Müzik Kursu