logo

23 Mart 2019

İçişleri Bakanı Soylu Pazartesi Safranbolu’da olacak

31 Mart seçimlerinde artık son haftaya girilirken AK Parti hükümetinin kabinedeki en etkili isimlerinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 25 Mart Pazartesi günü Safranbolu’ya gelerek Ali Kaya’ya destek verecek.

Haftanın ilk gününde saat 11’de Misakı Milli meydanında halka hitap edecek olan İçişleri Bakanı Soylu için Safranbolu AK Parti teşkilat kademelerinde miting için hazırlık çalışmaları da hız kazandı.

Soylu’nun Safranbolu’nun programını Meydan Haber’e değerlendiren AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Kaya,”Sayın Bakanımız bilhassa terörle mücadelede kararlı ve istikrarlı yönetim anlayışı ile milletimizin gönlünde taht kurmuş bir isim. Programın çok yoğun olduğunu ve bütün şehirlerden kendisine talep gittiğini biliyoruz. Bizlere destek vermek üzere Safranbolu ilçemizi de programına almış olması bizleri mutlu etti. 25 Mart Pazartesi günü yapacağımız miting aynı zamanda erken bir kutlama anlamı taşıyacak. Bu vesile ile tüm Safranbolulu hemşerilerimizi pazartesi günü saat 11’de Misakı Milli meydanımıza davet ediyorum” dedi.

 

Etiketler: » » » »
Share
3.516 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?
Karabük Müzik Kursu