logo

08 Şubat 2019

CHP Safranbolu Adayı Elif Köse tempoyu iyice artırdı

Safranbolu’da İYİ Parti ile ittifak y aparak moral kazanan CHP Belediye Başkan Adayı Mimar Elif Köse her geçen gün tempoyu artırıyor.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren ve Safranbolu’da bütün kesimlerle kucaklaşan Belediye Başkan adayı Köse vatandaşla kurduğu samimi diyalog ve gösterilen yoğun ilgi ile dikkat çekiyor.

Çarşı Pazar gezen, kamu kurumları ve STK ziyaretlerinin yanı sıra ev ve site toplantıları gerçekleştiren CHP Safranbolu Belediye Başkan adayı Mimar Elif Köse seçim çalışmalarını Meydan Haber’e değerlendirdi.

Safranbolu’da bu sefer sevgi kazanacak” diyen Köse “Seçim çalışmaları çerçevesinde Safranbolulu hemşerilerimiz ile sohbet etmeyi, onların sorunlarını, isteklerini dinlemeyi tercih ediyorum. Halkın dertleri arasında en büyük ortak şikayetleri ekonomik anlamda yaşadıkları sıkıntılar. AKP iktidarının artık halkı düşünmediği buradan ortaya çıkıyor. Vatandaş temel gıda maddelerini almakta artık zorlanıyor. Halk Belediyeciliğini de özlemişler diye konuştu.

Sıcak ve samimi yaklaşımları ile vatandaşla yakın diyalog oluşturan Köse, seçim çalışmalarında şehir merkezinde ve mahallelerde yapacağı düzenlemeleri ve halkın yaşantısını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini artırmak için yapacağı hizmetleri anlatıyor.

CHP Adayı Elif Köse Safranbolu halkının kendisine yetki verip Belediye Başkanı seçilmesi durumunda “Hem kadın olmanın, hem mimar olmanın farkındalığını tüm halkımız hizmetlerimizle görecek” mesajı veriyor.

Etiketler: » » » » » »
Share
3.698 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?
karabük haber