logo

07 Kasım 2018

Çetin Ayvalık İl Tarım ve Orman Müdürü oldu

Yaklaşık 2 yıldır Karabük Tarım ve Orman İl Müdürlüğü görevini yürüten Mustafa Şahin Kayseri İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne atandı.

Şahin’den boşalan göreve yaklaşık 3.5 yıldır İl Müdür Yardımcısı olarak görev yağan Çetin Ayvalık getirildi. Safranbolu’da 13 yıl kadar ilçe müdürlüğü görevinde bulunduktan sonra 3 yılı aşkın bir zamandır İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ayvalık’ın yeni görevi tarım ve orman camiasının yanı sıra Karabük kamuoyunda da memnuniyetle karşılandı.

Öte yandan, Karabük’te yaklaşık 2 yıl kadar görev yaptıktan sonra Kayseri iline müdür olarak atanan Mustafa Şahin için müdürlük personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.Yenişehir Büyük Kulüp’te İl ve İlçe Müdürlükleri personelinin katılımı ile gerçekle şen veda yemeğinde konuşan İl Müdür Yardımcısı Erdal Kaya “Üzüntülüyüz ancak bir yönden de sevinçliyiz. Kayseri gibi tarım potansiyeli olarak çok gelişmiş bir ilimizde Sayın Müdürümüzü İl Müdürü olarak görmek bizler için gurur kaynağıdır. Kendisine bizlere kattıkları için teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.
İl Müdürü Mustafa Şahin de gecede yaptığı konuşmada“Karabük’te çok şey öğrendim. İlçeleri ile bütünleşmiş bir ilde çalışmış olmak benim için keyifti. Karabük’te öncesine çok güzel temeller olduğunu bilerek geldik ve biz bu temellere bir taş dahi koyabilmişsek ne mutlu bize. Buraya katılan tüm mesai arkadaşlarıma katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Hepiniz hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandı.
Program sonunda İl Müdürü Mustafa Şahin’in aynı gün doğum günü olması sebebi ile pasta kesimi yapıldı. Hatıra fotoğrafları çekilmesi ile program sona erdi.

Etiketler: » » » » »
Share
650 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?
karabük haber