logo

15 Mayıs 2018

Çatalzeytinliler Derneği’nden ‘Bölgeciliğe Hayır’ çıkışı

Seçim trafiğinin iyiden iyiye hızlandığı şu günlerde Karabük’teki yöresel derneklerden Çatalzeytinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ses getirecek bir çıkış yaptı. Meydan Haber’e konuşan Dernek Başkanı Ozan Şentürk “Dernek olarak hiçbir siyasi partinin aday adayı ve adayı için kapı kapı dolaşmayacağız” dedi.

Tüm siyasi parti ve adaylarına aynı mesafede olduklarına dikkat çeken Çatalzeytinliler Derneği Başkanı Şentürk, “Türk Ağır Sanayi Demir Çelik Fabrikalarının kurulmasından sonra; yurdun bir çok bölgesinden insan evlerini-köylerini bırakıp Karabük’e gelerek, Karabük’ün “Karabük” olmasında büyük emek harcamışlardır. Büyüklerimiz, dedelerimiz, babalarımız, annelerimiz ve bizler Karabük’e hizmet ettik.

Bölgecilik yapmadık, kimsenin adamı olmadık. Dernek olarak siyasette olmadık, olmayacağız. Köylerine gidip oy kullananların bizi bölgecilik yapmakla suçlamaya asla hakkı yoktur. Tabi ki bizler de memleket özlemiyle köylerimize gitmekte, büyüklerimizi ziyaret etmekteyiz haliyle. Dernek olarak hiçbir siyasi partinin aday adayı ve adayı için kapı kapı dolaşmayacağız. Tüm siyasi partilerin adayları ve partilerine aynı mesafedeyiz. Ziyaretlerimize gelen herkese kapımızın açık olduğunu belirtir, tüm aday adaylarına sonuçta aday olacaklara başarılar dileğiyle sevgi ve saygılar sunarız” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler: » » » » »
Share
440 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?
karabük haber