logo

11 Şubat 2019

BBP İl Genel Meclisi Aday Adayı Latif Aykaç

Büyük Birlik Partisi’nde (BBP) 31 Mart seçimlerine dönük tempo giderek artıyor. BBP’de İl Genel Meclisi üyeliği için son aday adaylık başvurusu Latif Aykaç’tan geldi. İl Genel Meclis üyeliği aday adaylık başvuru evrakını BBP İl Başkanı Dursun Kıraç’a teslim eden Aykaç, “31 Mart Mahallî idareler seçiminin vatana ve millete Karabük’ümüze hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Meydan Haber’e konuşan BBP İl Genel Meclisi Aday Adayı Latif Aykaç, “Görev almamız halinde memleketimizin en üst düzeyde hizmet alabilmesi için geceli gündüzlü bir çalışma temposunun içinde yer alacağız” ifadelerini kullandı.

LATİF AYKAÇ KİMDİR

26.12.1988 Karabük’te doğdum. İlk ve orta öğretimimi Karabük DÇ. 50 Yıl İÖO’nda tamamladım. Lise eğitimimi de Bolu’da Bolu Mengen Aşçılar Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesinde tamamladım. Daha sonra Ön Lisansımı Edirne’de Trakya Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliğini tamamladım. Lisans programımı da Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu olarak tamamladım. Antalya da Özel bir firmada 11 yıldır Turizm sektöründe hizmet vermekteyim. 31 Mart Mahallî idareler Seçiminin Vatana ve Millete Karabük’ümüze Hayırlı olmasını Temenni Ediyorum.

Etiketler: » » » »
Share
1.249 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?
karabük haber