logo

11 Haziran 2018

BBP İl Başkanı Kıraç’tan ’24 Haziran’ açıklaması

Büyük Birlik Partisi (BBP) Karabük İl Başkanı Dursun Kıraç yaklaşan 24 Haziran seçimlerine ilişkin açıklama yaptı.

Cumhur İttifakı’na oy isteyen ve AK Parti’ye verilen oyların BBP’ni de meclise taşıyacağını vurgulayan İl Başkanı Kıraç açıklamasında, “Hepinizin malumu olduğu üzere 16 Nisan Halk oylamasıyla beraber ülkemizin üç köklü Partisi devletimizin bekası milletimizin huzur ve güvenliği için bir milli mutabakata imza attı.

24 Haziran seçimleriyle birlikte Yenikapı ruhuyla başlayan bu birliktelik Cumhur İttifakı adıyla seçim işbirliği hüviyetini de kazanmış oldu. Bu süreç başladığı günden bu yana büyük birlik partisi olarak bu ittifakı sonuna kadar desteklediğimizi ve cumhur ittifakının içerisinde hiç bir hesap yapmadan, pazarlıksız yer alacağınızı ifade ettik. Bizler önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen, milletimizin ali menfaatlerini her türlü gündelik hesabın üzerinde tutan ve ülkemiz için her bedeli ödemeyi göze alan kadrolarız. Şehit Liderimizin Muhsin Başkanımızın ifade ettiği gibi ben milletim uğruna adamışım kendimi bir doğrunun imanı bin eğriyi düzeltir Ya Rabbi kahrında hoş lütfunda hoş diyoruz.

Kıymetli Hemşehrilerim; Bu ittifak Türkiye için olduğu kadar Türk-İslam coğrafyası içinde çok önemlidir. Bu ittifak kanlı postallarıyla kutsalımızı, mescidi aksayı ayaklayan İsrail’ede Ortadoğu’da yeni haritalar çizen ABD’ye de bir tokat hüviyetindedir. Bizler milletimizi cumhur ittifakını desteklemeye ve Muhsin Başkanımızın emaneti BBP kadrolarını Meclis’e göndermeye davet ediyoruz. Milletimiz müsterih olmalıdır ki bugüne kadar millet Leh’ine pazarlıksız bu ittifakın içinde olan BBP eğer Meclis’te güçlü bir kadroyla olursa milletimiz aleyhine yapılan her pazarlığı bozacak ve millet iradesini Meclis’te daima uyanık tutacaktır! Bu vesileyle vakit Türkiye vakti derken oylar Ak Partiye BBP Meclis’e diyoruz! Vakit Türkiye için birlik vakti. Şimdi büyük birlik vakti!” dedi.

Etiketler: » » » »
Share
114 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?
Karabük Kız Yurdu
karabük haber