logo

05 Aralık 2019

Bayın Türk Ocakları’nın programına konuşmacı olarak katılacak

Karabük Türk Ocakları’nda ‘Geleneksel Ocakbaşı’ sohbetleri devam ediyor. Her hafta Cuma akşamları farklı bir ismi ağırlayarak gençlerin akademik gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Türk Ocakları Karabük Şubesi’nin bu haftaki ocakbaşı sohbetine Karabük İl Müftülüğü vaizi İrfan Bayın konuşmacı olarak katılıyor.

Kısa bir süre önce gazetemizin yazar kadrosuna katılarak köşe yazılarıyla da geniş kitlelere ulaşan İrfan Bayın Türk Ocakları Karabük Şubesi’nin davetlisi olarak ‘Postmodernizmin Gençlerin Milli Manevi Değerleri Üzerine Etkisi’ konulu sohbete konuşmacı olarak katılacak.

Ocakbaşı sohbetlerinin halka açık olduğunu hatırlatan Türk Ocakları Karabük Şube Başkanı Doç. Dr. Taşkın Deniz Meydan Haber’e yaptığı değerlendirmede, “Gençlerimizin akademik gelişimlerine katkı sağlamak, milli ve manevi konularda uzmanların bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak üzere Cuma akşamları sohbet ortamında bir araya geliyoruz. 6 Aralık Cuma akşamı da ilimizin değerli din adamlarından Müftülük vaizi İrfan Bayın hocamızı konuşmacı olarak konuk edeceğiz. İstifade etmek isteyenleri ocağımıza bekleriz” dedi.

 

Etiketler: » » » » » »
Share
2.499 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?
Karabük Müzik Kursu