logo

04 Mart 2018

AVERAJ TAKIMI HALİNE GELDİK

Kardemir Karabükspor sahasında rakibine çok iyi bir ev sahipliği örneği gösterdi. Hem de hiç kusursuz hazırlanmış ki rakibi de bu misafirperverliği karşısında hiç zorlanmadan çekinmeden ikramları geri çevirmedi. Levent hoca bu takımı ne hale getirdi ki biz bu hale geldik. Takıma hiçbir katkısı olmayan, taktik açıdan ne gibi veriler verdi ki takımının içler hali acısını görmedi. Gerçekten sayın hocamız geldiğinden beri her rakibe saygı duyup inanılmaz puanlar hediye ettiği kadar kalemizde de bu hediyeler neticesinde bol bol topu ağalarımız da görür olduk.

Eski halimizi arar olduk. Peki tek suçlu hocamı hayır! Yeni yönetim geldi, daha bir haftalık tabiî ki onları suçlamanın şu aşamada hiçbir anlamı yok. Averaj takımı haline getiren kimler? Sahada varlık göstermeyen çaba içine girmeyen, mücadele yapmayan bu takımı hiç seyretmemiştim. Rakip süper ligin lideri ne yapabiliriz ki gibi bir düşünce varsa şayet bu takım bitmiştir. Çünkü bu lider dediğiniz takım kendi PAF takımıyla maç yapsa fark bu kadar olmaz ve bir iki gol atardı.

Biz de özgüvenin bittiğinin göstergesini görmüş olup, birinci lig de bu takımla bile bir şey yapamayacağımızın sinyallerini de izlemiş olduk. Galatasaray takımı daha önce de birkaç takımı aynı skorlarla yenmişti. Fakat bu kadar kolay olmamıştı. İşte takımımızın içler hali bu olsa gerek!!!.

Ben de bu hafta bu konuda fazla bir şey yazmaya niyetim yok. Takdiri siz sayın okurlarıma bırakıyorum. Ne kadar eleştirirsek eleştirelim kimsenin de bizi duyacağını zannetmiyorum. Halbuki yapılan doğru eleştiriler, yanlıştan arınacağının fikrinden haberdar değiller.

Bu arada KARABÜK BİRİNCİ AMATÖR liginde mücadele eden SAFRANBOLU BELEDİYESPOR , BAL ligine doğru ilerliyor.Tüm Safranbolu şehri ve Karabük halkının bu takıma da sahip çıkmasını ısrarla istiyorum. Başkan ve yönetim futbolcular o kadar beraberlik ve kenetleme içine girmişler ki görmenizi tavsiye ederdim. Buradan sayın Başkan Mehmet Koca ve yönetimini tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diler. Safranboluspor takımını da bir basın olarak takipçisi olduğumuzu ısrarla söyleyebiliriz. Basın olarak ne yapmamız gerekiyorsa da yanlarındayız.

Etiketler: » » » » » » »
Share
117 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?
karabük haber