logo

13 Şubat 2019

AK Parti Safranbolu adayı Kaya’dan önemli açıklamalar

AK Parti’nin Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya Meydan Haber’e önemli açıklamalarda bulundu.

Yoğun bir mesai gündemi içerisinde olduklarını söyleyen Kaya Safranbolu’da uygulanacak projelere yönelik çalışmaları tamamladıklarını ve kısa sürede projeleri kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade etti.

Kaya, günün erken saatlerinden başlayarak gece saatlerine kadar süren seçim çalışmaları kapsamında, bir taraftan çarşı pazar dolaşırken, bir taraftan da kentte faaliyet gösteren meslek kuruluşlarının temsilcileri il e birebir görüşmeler gerçekleştiriyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ismini Safranbolu adayı olarak açıklamasının ardından Safranboluluların ziyaret taleplerini yerine getirmek adına gün boyu çeşitli STK temsilcileriyle birebir görüşmeler gerçekleştirdiğini vurgulayan Kaya, Mahalle muhtarları, sanayi sitesi, çarşı esnafları, kamu kurumları, belediye personeli, hastane ziyaretleri başta olmak üzere pek çok oda ve meslek kuruluşu mensuplarıyla bir araya geldiğini dile getirdi.

Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya, seçim çalışmalarına ilişkin şu bilgileri verdi: “AK Parti Safranbolu İlçe Başkanlığı görevinden ayrılıp Safranbolu Belediye Başkan adaylığı sorumluluğunu aldığımızdan buyana, bize verilen her görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışmayı kendimize şiar edindik. Milletimize hizmet yolunda gece gündüz demeden hep birlikte yürümek için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.”

“SAFRANBOLU İÇİN PROJELERİMİZ HAZIR

Tecrübelerini ve birikimlerini Safranbolu için seferber edeceğinin altını çizen Kaya, “Pek çok alanda Safranbolu için projelerimiz hazır. Safranbolu’da sosyal belediyeciliği ve gönül belediyeciliğini en iyi şekilde yaşatacağız. Biz hükmeden değil hizmet eden, hakim değil hadim olan, gönül kıran değil gönüller yapan olacağız.” diye konuştu.

Kaya, süreç içerisinde sık sık parti teşkilat kademeleriyle bir araya geldiklerini aktararak,”Safranbolulu hemşehrilerimizle, sivil toplum kuruluşu mensuplarımızla, teşkilatımızla daha güzel ve daha yaşanabilir Safranbolu için mücadele edeceğiz. Niyetimiz hayır, akıbetimiz de hayır olacaktır inşallah.” dedi.

Ekonomi, turizm ve spor başta olmak üzere her alanda Safranbolu’nun dünya miras kentine yakışır bir seviyeye gelmesi için çalışacaklarını vurgulayan Ali Kaya “Safranbolu’nun sorumluluğu ağırdır. Safranbolu dünya çapında bir kenttir. O sebeple her alanda lider olmaya yakışan bir anlayışı hakim kılmak durumundayız. Safranbolu, alanında hizmetin başkenti olacak inşallah.” değerlendirmesinde bulundu.

 

Etiketler: » » »
Share
4.592 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?
karabük haber