logo

08 Ocak 2019

AK Parti Başkan Adayı Uysal’ın STK ziyaretleri sürüyor

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Geçen hafta Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Karabük ziyareti ile güç depolayan Uysal bir taraftan esnaf gezilerini sürdürürken diğer taraftan da sivil toplum kuruluşlarına nezaket ziyaretlerinde bulunuyor.

STK ziyaretleri kapsamında kısa adı OVA-DER olan Karabük Ovacıklılar Kalkınma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Uysal Dernek Başkanı Mehmet Deligöz ve ekibiyle bir süre sohbet etti.

Uysal ziyaret sonunda Derneğin anı defterini imzaladı ve yaptığı açıklamada, “Mehmet Başkanımıza ve arkadaşlarına hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyorum. Karabükümüzü şehrimizin dinamikleri ile, STK’ları ile birlikte yöneteceğiz” dedi.

Ovacıklılar Dernek Başkanı Mehmet Deligöz de açıklamasında, “Prof. Dr. Burhanettin Uysal’a ve değerli heyetine nezaket ziyaretleri dolayısıyla biz de teşekkür ediyoruz ve başarılar diliyoruz. OVA-DER olarak bütün siyasi partilerimize ve adaylarımıza kapımız açık. 31 Mart’ta memleketimiz için milletimiz için hayırlı olan sonucun gerçekleşmesini diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret dernek binası önünde toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

Etiketler: » » » » » » »
Share
1.778 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?
karabük haber