logo

11 Şubat 2019

AK Parti Adayı Kaya muhtarlarla bir araya geldi

AK Parti Safranbolu Belediye Başkan adayı Ali Kaya seçim çalışmaları kapsamında mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

GERDAN Restorant’ta AK Parti İl Başkanı Avukat İsmail Altınöz, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan ve AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Mehmet Sarı’yla birlikte Safranbolu merkez mahalle muhtarlarını ağırlayan Belediye Başkan adayı Kaya, 31 Mart seçimleriyle birlikte belediyeciliğe yeni bir anlayış getireceklerini söyledi.

Safranbolu’nun her mahallesini, her sokak ve caddesini adım adım bildiğini ve hazırlıklarının uzun zamandır devam ettiğini hatırlatan AK Parti adayı Ali Kaya muhtarlarla yapılan istişare toplantısının ardından seçim çalışmalarını Meydan Haber’e değerlendirdi.

İlçe başkanlığı görevine seçildikten hemen sonra 2019 seçimleri için çalışmalara başladıklarını hatırlatan Kaya, “Siyasette herkesi, her kesimi kucaklıyoruz. En büyük yatırımımız kırılan gönülleri onarıp kazanmak oldu. Gönül belediyeciliğini, tevazuyu, samimiyeti esas alan bir anlayışla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bir ve diri olacağız. Biz kimseyle kavga etmeyeceğiz. Siyasi rakiplerimizin projelerine ve çabalarına saygı duyacak, hiçbir hemşerimizi ötekileştirmeyeceğiz. En büyük projemiz yaşam standartlarının artacağı göz bebeğimiz Safranbolu’muzu daha huzurlu ve daha mutlu insanların yaşadığı bir şehir haline getireceğiz. Hepimizce malum olduğu üzere 17 yıldır ülkemizde iktidar olan AK Parti’miz ekmeği ve gelirleri büyüttü. Hükümetimiz halka hizmet götürürken asla parti ayrımı yapmadı. Bunun en belirgin örneği de Karabük merkez belediyesinde yaşanmaktadır” dedi.

AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya hükümet olarak seçimle göreve gelen mahalle muhtarlarına ayrı bir önem ve özen gösterdiklerine de işaret ederek, “Allah’ın izni, Safranbolulu hemşerilerimizin teveccühü ile 31 Mart’ta göreve geldiğimizde yani yeni dönemde muhtarlarımızla düzenli aralıklarla sık sık bir araya gelecek, ilçemizdeki sivil toplum kuruluşları, yöresel dernekler ve kanaat önderleriyle geniş anlamda istişareler yapacağız. Hükümetimizin de destekleri ile Safranbolu’yu çok daha iyi noktalara taşıyacak mega projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
3.761 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?
karabük haber