logo

14 Kasım 2018

AK Parti Aday Adayı Kande startı verdi

Yerel seçimlerde AK Parti’den Karabük Belediye Başkan Aday Adayı olan İş adamı Kemal Kande parti il başkanlığına resmi başvurusunu gerçekleştirdikten hemen sonra seçim çalışmaları için startı verdi.

Karabük’te ilk olarak Şehit Aileleri Derneği ve Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kande, “Karabüklü hemşerilerimize hizmet etme sevdamızın, o büyük hasretin arifesindeyiz. İl Teşkilat başkanlığımıza resmi başvurumuzu yaptıktan sonra deyim yerindeyse çarşı Pazar gezmeye başladık. STK ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bu bağlamda ilk STK ziyaretimizi Karabük Şehit Aileleri Derneğimize ve Muharip Gaziler Derneği Şubemize gerçekleştirdik. Bu vesile ile aziz şehitlerimize bir kez daha Yüce Allah’tan gani gani rahmet, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.

Meydan Haber’e konuşan AK Parti Karabük Belediye Başkan Aday Adayı Kemal Kande, “STK ziyaretlerimiz kapsamında Özçelik-İş Sendikamızın, Sakatlar Derneğimizin, Emekliler Derneğimizin değerli başkan ve yöneticilerine gösterdikleri yakınlık ve misafirperverlikler dolayısıyla şükranlarımı sunuyorum. Ara vermeden hemşerilerimizle kucaklaşmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kande, mesleği gereği sürekli iş dünyası ve proje çalışmalarının içinde olduğunu da hatırlatarak, “Karabük’ün hak ettiği marka değerini tekrar kazandıracak projelerle geliyoruz. Hep birlikte daha güçlü mutlu ve gülen bir Karabük için ekibimizle, enerjimizle kurumsal çalışarak insan odaklı toplumsal anlayışımızla ve güzel Karabük’ümüze çağ atlatacak dev projelerle yola çıkıyoruz “ diye konuştu.

Etiketler: » » »
Share
6.520 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?
karabük haber