logo

09 Mayıs 2018

AK Parti Aday Adayı Hasbi Ünal tempoyu artırdı

AK Parti’nin en geç aday adayı Hasb i Ünal 24 Haziran’a dönük faaliyetlerine artan bir tempo ile devam ediyor.

Başvuru süresinin son gününde adaylık yarışına katılan 22 yaşındaki aday adayı Ünal bugün Genel Merkezde temayül yoklamasına katıldı.

İl Öğrenci Meclisi Başkanlığı, Safranbolu Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı, Türkiye Gençlik Vakfı  (TÜGVA) İl Başkan Yardımcılığı gibi kamu yararına çalışan bir çok kurumda adından övgüyle söz ettiren Hasbi Ünal 27. Dönem genel seçimleri için Karabük’ten Milletvekili Aday Adayı oldu.

Seçim çalışmalarını Meydan Haber’e değerlendiren Ünal, 16 yıldır girdiği bütün seçimlerden zaferle ayrılan AK Parti’nin 24 Haziran’da yeni bir zafere daha imza atacağını vurgulayarak, AK davamızın başarıya ulaşması için bugüne kadar bütün gücümle seçim çalışmalarında aktif olarak görevler aldım.   AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Gençler siyasette aktif rol alın’ talimatıyla Karabük’te hizmet etmek aşkıyla AK Parti Karabük milletvekili aday adaylığını müracaat etmenin onur ve şerefinin taşımaktayım. Aday olsam da olmasam da AK davamızın hak yolunda reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izinden asla ayrılmayacağım. Davasını davamız kabul ederek tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ülküsünde yılmadan çalışacağıma huzurunuzda söz veriyorum.” dedi.

Etiketler: » » »
Share
83 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?
Karabük Kız Yurdu
karabük haber