logo

20 Mayıs 2018

AK Parti Aday Adayı Dikmen’den ’21 Mayıs’ mesajı

24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem Milletvekili erken genel seçimleri için İl Genel Meclisi üyeliğinden istifa ederek AK Parti’den Karabük Milletvekili Aday Adayı olan Avukat Seyfettin Dikmen yarın belli olacak aday listeleri için “Söz de, hüküm de, karar da Yüce Allah’ındır” dedi.

Aday adaylığı seçim sürecini Meydan Haber’e değerlendiren Dikmen, “Kuruuşundan buyana AK Parti’nin içinde olan, uzun yıllar Merkez İlçe Başkanı olarak görev yapan, son dönemde de İl Genel Meclisi üyesi olarak hizmet vermiş olan biriyim. 25 Nisan’da istifa ettiğimiz günden buyana sıtkı sadakatle, özverili biçimde çalıştık. Aday Adayı sıfatı ile çarşı pazar dolaştık. STK ziyaretlerinde bulunup, değerli başkan ve yöneticilerimizle istişarelerde bulunduk. Gayet verimli ve faydalı bir süreci geride bırakıyoruz” dedi.

21 Mayıs’ta (yarın) belli olacak milletvekili aday listelerinde yer alıp almayacağı konusunda da görüş bildiren AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Avukat Seyfettin Dikmen, “Özveriyle çalıştık, çabaladık, sebeplere sarıldık. Dualar ettik, dualar aldık. Üzerimize düşen her şeyi yaptık. Artık vakit, tevekkül vakti.  Söz de, hüküm de, karar da Yüce Allah’ındır. Hakkımızda hayırlısı” dedi.

Etiketler: » » »
Share
34 kez okundu
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?
Karabük Kız Yurdu
karabük haber